Ваша готивочка

Vivus
Ваша готивочка


vashagotivochka.ua


Оценка экспертов:
4.7
Оценка клиентов:
1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов ( 4,00 из 5)


Условия кредита от Ваша готивочка

Лимит: 500-7000 грн Период: 30 дней
Время принятия решения:
Требования: 18 лет
Время работы:

Opinia eksperta o pożyczce w Vivus
Ekspert najlepszych pożyczek przez internet

Ваша Готівочка предоставляет займы до 7000 грн всего за 15 минут. Ваша Готівочка — ваш ответ на любые финансовые вопросы


читать далее »

Новинка 2017 года
Лучший кредит в отделении


 • Отзывы
 • Описание
 • Подобные кредиты
 • Советы и вопросы • zed

  Не люблю занимать у знакомых, но иногда бывают нужны деньги до зарплаты, поэтому считаю небольшой кредит разумной альтернативной.

 • Lolik Bolik

  Иногда мне приходиться брать микрозаймы в банке на свои нужды. Зарплаты не всегда хватает.

 • Sergey Blacksmith

  Уже не раз микрозайм выручал в нужный момент. И получить можно легко и вернуть не составляет проблемы.

 • Ольга Носенко

  Пользуюсь Вашей готивочкой уже полгода. Сервисом вполне довольна. Очень нравится быстрое оформление микрозайма. Никогда не подводил. Советую.

 • андрей городецкий

  Очень понравилось работать с Готивочкой. Недавно срочно понадобились деньги на оплату квартиры, а на работе была задержка с зарплатой. Сделал заявку и получил нужную сумму очень быстро, без долгого ожидания и нервотрёпки.

Ваша Готівочка предоставляет займы до 7000 грн всего за 15 минут. Ваша Готівочка — ваш ответ на любые финансовые вопросы и желания!

Преимущества микрофинансового сервиса:

1.Простые и понятные условия займа;
2.Возможность получить займ наличными в отделении или онлайн-займ на карту.

Конкурентные преимущества и особенности:

быстрая регистрация — зарегистрируйтесь всего за 5 минут и получите доступ к займам в личном кабинете на сайте;
гибкие условия — досрочное погашение займа и возможность продлить срок возврата позволят сэкономить на оплате и избежать пени;
прозрачность расчетов — стоимость займа указана без скрытых комиссий и лишних платежей;
сохранность данных — компания обеспечит защиту ваших персональных данных от третьих лиц.

ГЕО: Украина (-АР Крым, -зона АТО).

Советы и частые вопросы

Що таке онлайн-кредит і чи безпечна така сучасна банківська операція в наш час?

У століття високих технологій, коли велика частина часу проходить в інтернеті, така новинка як онлайн-кредит стала дуже популярна серед нашого суспільства. Це можна пояснити тим, що даний кредит значно економить час, дуже зручний, оформити його можна просто і швидко.

Відмінність позики від кредиту та їх важливі особливості

Багато користувачів вважають рівноцінними поняття «кредит» та «позика». Але насправді це зовсім не одне і те ж. Розглянемо, чим же відрізняється кредит від позики.

У момент укладення договору на отримання позики сторони іменуються «позичальник» і «позикодавець», у кредитної угоди сторони — «кредитор» і «позичальник».

Що таке пролонгація кредиту?

Під пролонгацією на увазі збільшення терміну, протягом якого можна погасити кредит. Пролонгація дозволить знизити розмір щомісячного платежу або збільшити суму кредиту. Для її оформлення буде необхідно підписати новий договір. Будь-яка умова кредитного договору можна змінити за обопільною згодою в рамках реструктуризації.

Що таке 3D Secure і 3DS-аутентифікація

credit work

3D Secure — протокол авторизації при оплаті товарів і послуг через інтернет за допомогою банківської карти. 3DS-авторизація включає підтвердження платежу за допомогою коду безпеки. Вона замінює собою введення PIN-коду для онлайн-платежів При оплаті в звичайному магазині ви вставляєте карту в термінал і вводите PIN-код. В інтернет-магазинах досить ввести номер, термін дії, ім’я, вказане на карті, і CVC (тризначний код на зворотному боці).

Що краще — розстрочка або кредит

Партнери Монобанку

Багато великих магазинів пропонують оформити дорогі покупки в кредит або в розстрочку. Розстрочка вигідніше: вона не передбачає процентної ставки, а отримати її можна по одному паспорту. Однак вона менш доступна покупцеві, ніж споживчий кредит або кредит готівкою.

Чорний список клієнтів банків — хто в нього потрапляє і як з нього вийти

У чорні списки банків, як правило, потрапляють клієнти, хто десятиліттями допускав серйозні прострочення, які одержували блокування рахунків або надають підроблені документи. Вийти з них досить складно — доведеться знову доводити банкам свою надійність. Чорні списки клієнтів є у багатьох великих банків. У них заносяться особи, фізичні та юридичні, робота з якими небажана.

В який день краще брати кредит в банку?

День отримання кредиту має значення тільки в тому випадку, якщо банк прив’язує до нього дату внесення платежу або не дозволяє позичальникові самостійно вибрати день оплати. В іншому він не має значення. В цілому, ви можете взяти кредит в будь-який день місяця, якщо відділення банку відкрито або ви користуєтеся онлайн-продуктами. Від дати не залежать ні сума переплати, ні ставка (за незначним винятком), ні термін. Однак в деяких випадках до дати отримання кредиту варто поставитися уважніше.

Як розрахувати мінімальний платіж за кредитною карткою?

Суму мінімального платежу по кредитці можна дізнатися з SMS-повідомлення від банку або розрахувавши самостійно. Скористайтеся простою формулою і визначте, скільки повинні внести на карту в цьому місяці. Борг за кредиткою можна закривати повною сумою в безвідсотковий період, або погашати частинами. В останньому випадку необхідно вносити суму не нижче мінімального платежу. Його розмір визначає банк, що видав вам кредитну картку.Стоит проверить и эти кредиты

Лучшие кредиты в Интернете

 • КРЕДИТ НА КАРТУ
 • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
 • КРЕДИТ ОНЛАЙН
 • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
3 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
10 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
45 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
3 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
48 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: