Prostozaim

Vivus
Prostozaim


prostozaim.ua


Оценка экспертов:
1.5
Оценка клиентов:
1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (оценок нет)


Условия кредита от Prostozaim

Лимит: 2000-10000 грн Период: 120 дней
Время принятия решения: 15 мин
Требования: 18 лет
Время работы:

Opinia eksperta o pożyczce w Vivus
Ekspert najlepszych pożyczek przez internet

Prostozaim — простой, удобный и быстрый сервис, с помощью которого легко получить кредит на банковскую карту в любом месте и


читать далее » • Отзывы
 • Описание
 • Подобные кредиты
 • Советы и вопросы • Ксения

  Брали в займы один раз. Понравилось вежливое обслуживание и быстрое одобрение, быстро и качественно
  при необходимости обратилась бы еще раз

 • Елена

  Понравился сервис тем, что лоялен к клиентам, не требует точных разъяснений на что и на какие цели мне нужен был кредит. Требовались деньги срочно на ремонт автомобиля, бегать по банкам и оставлять заявки, которые рассматривают до нескольких дней просто не было времени. На авто строится моя работа. Деньги пришли быстро, на карту, на следующий день машина уже была на ходу.

 • Алена

  Очень удобная система, быстро и без нудных разговоров выдали необходимую сумму. Когда необходимо очень в краткие сроки получить деньги — это лучший сервис, просто, доступно, надежно, что самое главное.

Prostozaim — простой, удобный и быстрый сервис, с помощью которого легко получить кредит на банковскую карту в любом месте и в любое время и возвращать каждые 2 недели фиксированную сумму. Простозайм — простые займы для простых людей.

Преимущества:

 • самая низкая процентная ставка среди конкурентов – 0,8%;
 • высокий % одобрения — 95%;
 • простой и понятный сервис.

Конкурентные преимущества и особенности:

 • удобно возвращать — фиксированная сумма платежа и точная дата погашения – каждые 14 дней;
 • 10 минут и деньги на карте;
 • на любые цели — Prostozaim не спрашивает для каких целей вы берете займ;
 • лояльность к клиентам;
 • очень просто — только паспорт и код, минимум полей для заполнения.

ГЕО: Украина (-АР Крым, -зона АТО).

Советы и частые вопросы

Мікрокредити онлайн переказом на карту без перевірки кредитної історії

На нашому сайті можна представлені вигідні мікрокредити онлайн з переказом на карту без перевірки кредитної історії. Тут зібрана величезна база кредиторів, які пропонують дистанційні інтернет-позики з мінімальними перевірками. Деякі з них взагалі не перевіряють кредитну історію, видають гроші в борг з будь-КІ, навіть з найгіршою. Виберіть відповідні варіанти, порівняйте умови і подайте онлайн-заявку на мікрокредит з переказом на карту прямо зараз.

3 кращі кредитні картки без довідок і поручителів

Кредитні карти без довідок і поручителів — швидкий спосіб отримати пластик в день звернення. Банк не обтяжує позичальника збором величезного пакету документів, пропонуючи отримати кредитні кошти по одному паспорту протягом декількох годин.

3 популярні кредитні картки з пільговим періодом на зняття готівки

Кредитні картки з грейс періодом на зняття готівки — унікальна можливість безкоштовно користуватися засобами банку за готівковий розрахунок. Незважаючи на повсюдне поширення оплати картами, залишилося ще багато магазинів і місць, які приймають до оплати тільки готівку. За допомогою такого пластика позичальник ніколи не стане заручником ситуації, при якій потрібно оплачувати всі послуги та товари тільки по карті.

Топ 3 організацій, де дають кредит практично без відмови

Отримати кредит без відмови — мрія кожного потенційного позичальника, який потребує швидкого отримання грошей в борг. У такої людини 3 варіанти, де і як отримати позикові кошти: мікрокредит в MoneyVeo або МореГрошей, карта в Альфа-Банку, споживчий кредит.

Багатство і фінансова незалежність

Цю статтю я хочу присвятити порівнянні двох понять: багатство і фінансова незалежність. Погодьтеся, ці слова досить гучні, популярні, це те, про що багато хто мріє і до чого прагнуть. Однак, я помітив, що люди часто не зовсім розуміють, про що мова, представляють ці поняття дуже розмите і неточно. Тому в черговий раз хочу внести ясність, позначивши, що таке багатство, і що таке фінансова незалежність.

Економія і жадібність: в чому відмінність?

Економія і жадібність: де межа між цими поняттями? Яка людина економна, а яка скупа? Як бути економним і при цьому не бути жадібним? Про все це будемо міркувати в сьогоднішній статті, сподіваюся, що вона вийде цікавою.

Чому заблокували картку?

Чому заблокували картку? У цій публікації я розгляну всі можливі варіанти відповіді на дане питання. Їх може бути кілька, і щоб дізнатися, чому банк заблокував карту , потрібно зіставити ці варіанти конкретно з вашою ситуацією. Відразу ж хочу звернути увагу: якщо карта заблокована — це аж ніяк не означає, що трапилося щось погане.

Робота колекторів: 3 стадії

Сьогодні я розповім вам про 3 стадії роботи колекторів, які вони використовують при стягненні боргів з фізичних осіб. Звичайно ж, політика різних колекторських компаній може дещо відрізнятися, але в цілому все відбувається за одним і тим же сценарієм, який ви дізнаєтеся, ознайомившись з цією статтею.Стоит проверить и эти кредиты

Лучшие кредиты в Интернете

 • КРЕДИТ НА КАРТУ
 • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
 • КРЕДИТ ОНЛАЙН
 • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
100 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
0 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
30 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
500000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: