Prostozaim

Vivus
Prostozaim


prostozaim.ua


Оценка экспертов:
1.5
Оценка клиентов:
1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов ( 5,00 из 5)


Условия кредита от Prostozaim

Лимит: 2000-10000 грн Период: 120 дней
Время принятия решения: 15 мин
Требования: 18 лет
Время работы:

Opinia eksperta o pożyczce w Vivus
Ekspert najlepszych pożyczek przez internet

Prostozaim — простой, удобный и быстрый сервис, с помощью которого легко получить кредит на банковскую карту в любом месте и


читать далее » • Отзывы
 • Описание
 • Подобные кредиты
 • Советы и вопросы • Ксения

  Брали в займы один раз. Понравилось вежливое обслуживание и быстрое одобрение, быстро и качественно
  при необходимости обратилась бы еще раз

 • Елена

  Понравился сервис тем, что лоялен к клиентам, не требует точных разъяснений на что и на какие цели мне нужен был кредит. Требовались деньги срочно на ремонт автомобиля, бегать по банкам и оставлять заявки, которые рассматривают до нескольких дней просто не было времени. На авто строится моя работа. Деньги пришли быстро, на карту, на следующий день машина уже была на ходу.

 • Алена

  Очень удобная система, быстро и без нудных разговоров выдали необходимую сумму. Когда необходимо очень в краткие сроки получить деньги — это лучший сервис, просто, доступно, надежно, что самое главное.

Prostozaim — простой, удобный и быстрый сервис, с помощью которого легко получить кредит на банковскую карту в любом месте и в любое время и возвращать каждые 2 недели фиксированную сумму. Простозайм — простые займы для простых людей.

Преимущества:

 • самая низкая процентная ставка среди конкурентов – 0,8%;
 • высокий % одобрения — 95%;
 • простой и понятный сервис.

Конкурентные преимущества и особенности:

 • удобно возвращать — фиксированная сумма платежа и точная дата погашения – каждые 14 дней;
 • 10 минут и деньги на карте;
 • на любые цели — Prostozaim не спрашивает для каких целей вы берете займ;
 • лояльность к клиентам;
 • очень просто — только паспорт и код, минимум полей для заполнения.

ГЕО: Украина (-АР Крым, -зона АТО).

Советы и частые вопросы

Що таке онлайн-кредит і чи безпечна така сучасна банківська операція в наш час?

У століття високих технологій, коли велика частина часу проходить в інтернеті, така новинка як онлайн-кредит стала дуже популярна серед нашого суспільства. Це можна пояснити тим, що даний кредит значно економить час, дуже зручний, оформити його можна просто і швидко.

Відмінність позики від кредиту та їх важливі особливості

Багато користувачів вважають рівноцінними поняття «кредит» та «позика». Але насправді це зовсім не одне і те ж. Розглянемо, чим же відрізняється кредит від позики.

У момент укладення договору на отримання позики сторони іменуються «позичальник» і «позикодавець», у кредитної угоди сторони — «кредитор» і «позичальник».

Що таке пролонгація кредиту?

Під пролонгацією на увазі збільшення терміну, протягом якого можна погасити кредит. Пролонгація дозволить знизити розмір щомісячного платежу або збільшити суму кредиту. Для її оформлення буде необхідно підписати новий договір. Будь-яка умова кредитного договору можна змінити за обопільною згодою в рамках реструктуризації.

Що таке 3D Secure і 3DS-аутентифікація

credit work

3D Secure — протокол авторизації при оплаті товарів і послуг через інтернет за допомогою банківської карти. 3DS-авторизація включає підтвердження платежу за допомогою коду безпеки. Вона замінює собою введення PIN-коду для онлайн-платежів При оплаті в звичайному магазині ви вставляєте карту в термінал і вводите PIN-код. В інтернет-магазинах досить ввести номер, термін дії, ім’я, вказане на карті, і CVC (тризначний код на зворотному боці).

Що краще — розстрочка або кредит

Партнери Монобанку

Багато великих магазинів пропонують оформити дорогі покупки в кредит або в розстрочку. Розстрочка вигідніше: вона не передбачає процентної ставки, а отримати її можна по одному паспорту. Однак вона менш доступна покупцеві, ніж споживчий кредит або кредит готівкою.

Чорний список клієнтів банків — хто в нього потрапляє і як з нього вийти

У чорні списки банків, як правило, потрапляють клієнти, хто десятиліттями допускав серйозні прострочення, які одержували блокування рахунків або надають підроблені документи. Вийти з них досить складно — доведеться знову доводити банкам свою надійність. Чорні списки клієнтів є у багатьох великих банків. У них заносяться особи, фізичні та юридичні, робота з якими небажана.

В який день краще брати кредит в банку?

День отримання кредиту має значення тільки в тому випадку, якщо банк прив’язує до нього дату внесення платежу або не дозволяє позичальникові самостійно вибрати день оплати. В іншому він не має значення. В цілому, ви можете взяти кредит в будь-який день місяця, якщо відділення банку відкрито або ви користуєтеся онлайн-продуктами. Від дати не залежать ні сума переплати, ні ставка (за незначним винятком), ні термін. Однак в деяких випадках до дати отримання кредиту варто поставитися уважніше.

Як розрахувати мінімальний платіж за кредитною карткою?

Суму мінімального платежу по кредитці можна дізнатися з SMS-повідомлення від банку або розрахувавши самостійно. Скористайтеся простою формулою і визначте, скільки повинні внести на карту в цьому місяці. Борг за кредиткою можна закривати повною сумою в безвідсотковий період, або погашати частинами. В останньому випадку необхідно вносити суму не нижче мінімального платежу. Його розмір визначає банк, що видав вам кредитну картку.Стоит проверить и эти кредиты

Лучшие кредиты в Интернете

 • КРЕДИТ НА КАРТУ
 • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
 • КРЕДИТ ОНЛАЙН
 • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
3 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
10 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
45 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
3 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
48 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: