Prostozaim

Vivus
Prostozaim


prostozaim.ua


Оценка экспертов:
1.5
Оценка клиентов:
1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (оценок нет)


Условия кредита от Prostozaim

Лимит: 2000-10000 грн Период: 120 дней
Время принятия решения: 15 мин
Требования: 18 лет
Время работы:

Opinia eksperta o pożyczce w Vivus
Ekspert najlepszych pożyczek przez internet

Prostozaim — простой, удобный и быстрый сервис, с помощью которого легко получить кредит на банковскую карту в любом месте и


читать далее » • Отзывы
 • Описание
 • Подобные кредиты
 • Советы и вопросы • Ксения

  Брали в займы один раз. Понравилось вежливое обслуживание и быстрое одобрение, быстро и качественно
  при необходимости обратилась бы еще раз

 • Елена

  Понравился сервис тем, что лоялен к клиентам, не требует точных разъяснений на что и на какие цели мне нужен был кредит. Требовались деньги срочно на ремонт автомобиля, бегать по банкам и оставлять заявки, которые рассматривают до нескольких дней просто не было времени. На авто строится моя работа. Деньги пришли быстро, на карту, на следующий день машина уже была на ходу.

 • Алена

  Очень удобная система, быстро и без нудных разговоров выдали необходимую сумму. Когда необходимо очень в краткие сроки получить деньги — это лучший сервис, просто, доступно, надежно, что самое главное.

Prostozaim — простой, удобный и быстрый сервис, с помощью которого легко получить кредит на банковскую карту в любом месте и в любое время и возвращать каждые 2 недели фиксированную сумму. Простозайм — простые займы для простых людей.

Преимущества:

 • самая низкая процентная ставка среди конкурентов – 0,8%;
 • высокий % одобрения — 95%;
 • простой и понятный сервис.

Конкурентные преимущества и особенности:

 • удобно возвращать — фиксированная сумма платежа и точная дата погашения – каждые 14 дней;
 • 10 минут и деньги на карте;
 • на любые цели — Prostozaim не спрашивает для каких целей вы берете займ;
 • лояльность к клиентам;
 • очень просто — только паспорт и код, минимум полей для заполнения.

ГЕО: Украина (-АР Крым, -зона АТО).

Советы и частые вопросы

Терміново потрібні гроші онлайн на картку? Кращі позики тут

гроші на картку

Якщо вам терміново потрібні гроші онлайн на картку, подивіться на пропозиції кредиторів на нашому сайті. Тут завжди можна вибрати відповідний мікрокредит за низькою ставкою і подати заявку, не виходячи з дому. Ми пропонуємо найкращі умови кредитування, низькі ставки, моментальне рішення і високий відсоток схвалення до 95% всіх заявок.

Тут можна позичити гроші на картку банку в інтернеті

інтернет-позика

Якщо ви хочете швидко і дешево позичити гроші на карту банку через інтернет, скористайтеся однією з пропозицій на нашому сайті.

Тут кредитори пропонують вигідні умови по позиках зі ставками від 0% в день, довгострокові і короткострокові мікрокредити, високий відсоток схвалення навіть з поганою КІ. Позичити гроші на карту можна з 18 років за паспортом. Збирати довідки з роботи не потрібно.

Хто з компаній дає мікропозику під 0 відсотків?

Сьогодні актуальним продуктом в деяких організаціях є безвідсоткова мікропозика для нових позичальників. Якщо потенційний клієнт не реєстрував особистий кабінет і ніколи не брав гроші в борг у цій компанії, йому схвалять мікропозику під 0 відсотків. Такі умови пропонують відразу кілька великих гравців в онлайн-кредитуванні і не тільки.

Мікрокредити онлайн переказом на карту без перевірки кредитної історії

На нашому сайті можна представлені вигідні мікрокредити онлайн з переказом на карту без перевірки кредитної історії. Тут зібрана величезна база кредиторів, які пропонують дистанційні інтернет-позики з мінімальними перевірками. Деякі з них взагалі не перевіряють кредитну історію, видають гроші в борг з будь-КІ, навіть з найгіршою. Виберіть відповідні варіанти, порівняйте умови і подайте онлайн-заявку на мікрокредит з переказом на карту прямо зараз.

3 кращі кредитні картки без довідок і поручителів

Кредитні карти без довідок і поручителів — швидкий спосіб отримати пластик в день звернення. Банк не обтяжує позичальника збором величезного пакету документів, пропонуючи отримати кредитні кошти по одному паспорту протягом декількох годин.

3 популярні кредитні картки з пільговим періодом на зняття готівки

Кредитні картки з грейс періодом на зняття готівки — унікальна можливість безкоштовно користуватися засобами банку за готівковий розрахунок. Незважаючи на повсюдне поширення оплати картами, залишилося ще багато магазинів і місць, які приймають до оплати тільки готівку. За допомогою такого пластика позичальник ніколи не стане заручником ситуації, при якій потрібно оплачувати всі послуги та товари тільки по карті.

Топ 3 організацій, де дають кредит практично без відмови

Отримати кредит без відмови — мрія кожного потенційного позичальника, який потребує швидкого отримання грошей в борг. У такої людини 3 варіанти, де і як отримати позикові кошти: мікрокредит в MoneyVeo або МореГрошей, карта в Альфа-Банку, споживчий кредит.

Багатство і фінансова незалежність

Цю статтю я хочу присвятити порівнянні двох понять: багатство і фінансова незалежність. Погодьтеся, ці слова досить гучні, популярні, це те, про що багато хто мріє і до чого прагнуть. Однак, я помітив, що люди часто не зовсім розуміють, про що мова, представляють ці поняття дуже розмите і неточно. Тому в черговий раз хочу внести ясність, позначивши, що таке багатство, і що таке фінансова незалежність.Стоит проверить и эти кредиты

Лучшие кредиты в Интернете

 • КРЕДИТ НА КАРТУ
 • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
 • КРЕДИТ ОНЛАЙН
 • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
100 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
0 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
30 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
500000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: