MycreditОценка экспертов:
2.5
Оценка клиентов:
1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов ( 4,60 из 5)


Условия кредита от Mycredit

Лимит: 100-3000 грн Период: 35 дней
Время принятия решения: 60 мин
Требования: 18 лет
Время работы:

Opinia eksperta o pożyczce w Vivus
Ekspert najlepszych pożyczek przez internet

Mycredit.com.ua — кредиты онлайн на любую банковскую карту за 20 минут. MyCredit — деньги здесь и сейчас!


читать далее » • Отзывы
 • Описание
 • Подобные кредиты
 • Советы и вопросы • Макс Якубов

  ужасный сервис

  • Oleg1

   Макс, что именно Вам не понравилось?

 • Zoryana Pototskaya

  Я давно уже живу можно сказать с Майкредит и не знаю, как без него обходилась раньше. Всегда выручают меня онлайн кредитами на карту. Спасибо, Вам огромное за такой надежный сервис!

 • Константин Майнер

  Другие сервисы ожидают клиентов с лучшими характеристиками (отличная кредитная история, куча родственников и желание давать их телефоны, выписки со счета с постоянными поступлениями и т.д.).В майкредит проще получить онлайн кредит.

 • Olga Lyubimova

  Сервис хороший майкредит, коллектив доброжелательный. Получила микрозайм на карту, как и обещали в течении 20 минут. Очень удобно. Введите оплату, погашение через ibox. Спасибо

 • Александр Дробуш

  Не могу сказать, что условия кредитования в май кредит сильно отличаются от других контор, но больше всего мне понравилось лояльное отношение сотрудников этой фирмы, когда брал кредит онлайн на карту, а так же на протяжении всего времени, что я выплачивал долг, не возникло никаких проблем, даже когда я не много просрочил с выплатой. Понимающие сотрудники!

 • Олег Костин

  Все быстро и комфортно. Моментальное решение по онлайн займу. Сумму предложили при первом кредите меньше чем рассчитывал, но погасив первый кредит сумма лимита увеличилась. Спасибо mecredit за быстрый и удобный сервис)

 • Алексей Оллбиз

  Зіткнувся з неприємною ситуацією. Потрібні гроші в борг, у друзів і родичів соромно просити. Вирішив взяти кредит. Так і опинився на цьому сайті і ні разу не пошкодував. Рекомендую.

 • Андрей Игнатов

  Недавно решил оформить первый в жизни онлайн микрокредит! Думал мне не одобрят, а то до этого везде отказывали, но звезды сошлись, и мне одобрили, причем ставка еще и меньше, чем у остальных!!! Мне действительно очень нужны были деньги в семейных целях, и компания май кредит мне очень помогла! Теперь только к вам!! Спасибо!

Mycredit.com.ua — кредиты онлайн на любую банковскую карту за 20 минут. MyCredit — деньги здесь и сейчас!

Советы и частые вопросы

Мікрокредити онлайн переказом на карту без перевірки кредитної історії

На нашому сайті можна представлені вигідні мікрокредити онлайн з переказом на карту без перевірки кредитної історії. Тут зібрана величезна база кредиторів, які пропонують дистанційні інтернет-позики з мінімальними перевірками. Деякі з них взагалі не перевіряють кредитну історію, видають гроші в борг з будь-КІ, навіть з найгіршою. Виберіть відповідні варіанти, порівняйте умови і подайте онлайн-заявку на мікрокредит з переказом на карту прямо зараз.

3 кращі кредитні картки без довідок і поручителів

Кредитні карти без довідок і поручителів — швидкий спосіб отримати пластик в день звернення. Банк не обтяжує позичальника збором величезного пакету документів, пропонуючи отримати кредитні кошти по одному паспорту протягом декількох годин.

3 популярні кредитні картки з пільговим періодом на зняття готівки

Кредитні картки з грейс періодом на зняття готівки — унікальна можливість безкоштовно користуватися засобами банку за готівковий розрахунок. Незважаючи на повсюдне поширення оплати картами, залишилося ще багато магазинів і місць, які приймають до оплати тільки готівку. За допомогою такого пластика позичальник ніколи не стане заручником ситуації, при якій потрібно оплачувати всі послуги та товари тільки по карті.

Топ 3 організацій, де дають кредит практично без відмови

Отримати кредит без відмови — мрія кожного потенційного позичальника, який потребує швидкого отримання грошей в борг. У такої людини 3 варіанти, де і як отримати позикові кошти: мікрокредит в MoneyVeo або МореГрошей, карта в Альфа-Банку, споживчий кредит.

Багатство і фінансова незалежність

Цю статтю я хочу присвятити порівнянні двох понять: багатство і фінансова незалежність. Погодьтеся, ці слова досить гучні, популярні, це те, про що багато хто мріє і до чого прагнуть. Однак, я помітив, що люди часто не зовсім розуміють, про що мова, представляють ці поняття дуже розмите і неточно. Тому в черговий раз хочу внести ясність, позначивши, що таке багатство, і що таке фінансова незалежність.

Економія і жадібність: в чому відмінність?

Економія і жадібність: де межа між цими поняттями? Яка людина економна, а яка скупа? Як бути економним і при цьому не бути жадібним? Про все це будемо міркувати в сьогоднішній статті, сподіваюся, що вона вийде цікавою.

Чому заблокували картку?

Чому заблокували картку? У цій публікації я розгляну всі можливі варіанти відповіді на дане питання. Їх може бути кілька, і щоб дізнатися, чому банк заблокував карту , потрібно зіставити ці варіанти конкретно з вашою ситуацією. Відразу ж хочу звернути увагу: якщо карта заблокована — це аж ніяк не означає, що трапилося щось погане.

Робота колекторів: 3 стадії

Сьогодні я розповім вам про 3 стадії роботи колекторів, які вони використовують при стягненні боргів з фізичних осіб. Звичайно ж, політика різних колекторських компаній може дещо відрізнятися, але в цілому все відбувається за одним і тим же сценарієм, який ви дізнаєтеся, ознайомившись з цією статтею.Стоит проверить и эти кредиты

Лучшие кредиты в Интернете

 • КРЕДИТ НА КАРТУ
 • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
 • КРЕДИТ ОНЛАЙН
 • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
100 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
0 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
30 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
500000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: