Кредитная карта А-Банк

Vivus
Кредитная карта А-Банк


a-bank.com.ua


Оценка экспертов:
5
Оценка клиентов:
1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов ( 10,00 из 5)


Условия кредита от Кредитная карта А-Банк

Лимит: 50000 грн Период:
Время принятия решения: 30
Требования: 18 лет
Время работы:

Opinia eksperta o pożyczce w Vivus
Ekspert najlepszych pożyczek przez internet

А-Банк это украинский банк, в котором развито розничное обслуживание, оформление кредитов и кредитных карт. Банк имеет больше 1 млн клиентов;


читать далее »

Кредитная карта №3 в Украине
Кредитная карта с наибольшим кредитным лимитом в январе 2019 г.


  • Отзывы
  • Описание
  • Подобные кредиты
  • Советы и вопросыА-Банк это украинский банк, в котором развито розничное обслуживание, оформление кредитов и кредитных карт.

Банк имеет больше 1 млн клиентов;
Бесплатное оформление карты;
Оформление карты займёт 15 минут.
Конкурентные преимущества и особенности:

Льготный период по кредитному лимиту 55 дней;
Кредитный лимит до 50 000 грн
Сеть отделений банка на 7 месте в Украине по данным НБУ;
Количество платежных карт у населения на 7 месте в Украине по данным НБУ.

ГЕО: Каховка, Полтава, Кам’янське, Коломия, Кривий Ріг, Сміла, Надвірна, Кременчук, Новомосковськ, Павлоград, Славута, Київ, Шепетівка, Нова Каховка, Житомир, Бахмут, Мелітополь, Нововолинськ, Дніпро, Мукачево, Ромни, Черкаси, Жмеринка, Одеса, Львів, Токмак, Чернігів, Ізяслав, Волочиськ, Луцьк, Кропивницький, Харків, Тернопіль, Ковель, Бердянськ, Маріуполь, Суми, Івано-Франківськ, Миколаїв, Біла Церква, Рівне, Южноукраїнськ, Олександрія, Нікополь, Хмельницький, Долина, Старокостянтинів, Запоріжжя , Миргород, Вінниця, Ізюм, Білгород-Дністровський, Краматорськ, Уж місто, Дрогобич.

Советы и частые вопросы

Можно ли уехать за границу с непогашенным кредитом

путешествие с кредитом

Наши соотечественники всё чаще отправляются в поездки за рубеж с туристическими целями, в служебные командировки, на заработки или для получения образования. Возможности для выезда за границу значительно расширились благодаря введению безвизового режима с Европейским Союзом, но многих жителей Украины интересует, можно ли беспрепятственно выехать из страны, если есть задолженность по кредитным обязательствам, невыплаченные вовремя алименты или долги по коммунальным услугам.

Как правильно вносить платежи по кредиту и избежать штрафов

Заключение кредитного договора в банке предполагает согласие заёмщика на чёткое следование установленному графику платежей. Если он будет допускать просрочки, банк не станет временить с наложением штрафов (они также прописываются в договоре).

Складнощі кредитування малого бізнесу

credit work

Малий і середній бізнес постійно потребує фінансової підтримки. Новачкам потрібно стартовий капітал для відкриття своєї справи, підприємцям «зі стажем» потрібен оборотний капітал для розвитку бізнесу, закупівлі обладнання, оренди виробничих площ, розширення автопарку і т.д. Банки охоче виділяють кошти на кредитування підприємців, пропонуючи цілий ряд кредитних програм: 

Що таке онлайн-кредит і чи безпечна така сучасна банківська операція в наш час?

У століття високих технологій, коли велика частина часу проходить в інтернеті, така новинка як онлайн-кредит стала дуже популярна серед нашого суспільства. Це можна пояснити тим, що даний кредит значно економить час, дуже зручний, оформити його можна просто і швидко.

Відмінність позики від кредиту та їх важливі особливості

Багато користувачів вважають рівноцінними поняття «кредит» та «позика». Але насправді це зовсім не одне і те ж. Розглянемо, чим же відрізняється кредит від позики.

У момент укладення договору на отримання позики сторони іменуються «позичальник» і «позикодавець», у кредитної угоди сторони — «кредитор» і «позичальник».

Що таке пролонгація кредиту?

Під пролонгацією на увазі збільшення терміну, протягом якого можна погасити кредит. Пролонгація дозволить знизити розмір щомісячного платежу або збільшити суму кредиту. Для її оформлення буде необхідно підписати новий договір. Будь-яка умова кредитного договору можна змінити за обопільною згодою в рамках реструктуризації.

Що таке 3D Secure і 3DS-аутентифікація

credit work

3D Secure — протокол авторизації при оплаті товарів і послуг через інтернет за допомогою банківської карти. 3DS-авторизація включає підтвердження платежу за допомогою коду безпеки. Вона замінює собою введення PIN-коду для онлайн-платежів При оплаті в звичайному магазині ви вставляєте карту в термінал і вводите PIN-код. В інтернет-магазинах досить ввести номер, термін дії, ім’я, вказане на карті, і CVC (тризначний код на зворотному боці).

Що краще — розстрочка або кредит

Партнери Монобанку

Багато великих магазинів пропонують оформити дорогі покупки в кредит або в розстрочку. Розстрочка вигідніше: вона не передбачає процентної ставки, а отримати її можна по одному паспорту. Однак вона менш доступна покупцеві, ніж споживчий кредит або кредит готівкою.Стоит проверить и эти кредиты

Лучшие кредиты в Интернете

  • КРЕДИТ НА КАРТУ
  • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
  • КРЕДИТ ОНЛАЙН
  • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
3 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
10 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
45 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
3 грн
200000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
200 грн
200000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: