Кредитная карта А-Банк

Vivus
Кредитная карта А-Банк


a-bank.com.ua


Оценка экспертов:
5
Оценка клиентов:
1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов ( 10,00 из 5)


Условия кредита от Кредитная карта А-Банк

Лимит: 50000 грн Период:
Время принятия решения: 30
Требования: 18 лет
Время работы:

Opinia eksperta o pożyczce w Vivus
Ekspert najlepszych pożyczek przez internet

А-Банк это украинский банк, в котором развито розничное обслуживание, оформление кредитов и кредитных карт. Банк имеет больше 1 млн клиентов;


читать далее »

Кредитная карта №3 в Украине
Кредитная карта с наибольшим кредитным лимитом в январе 2019 г.


  • Отзывы
  • Описание
  • Подобные кредиты
  • Советы и вопросыА-Банк это украинский банк, в котором развито розничное обслуживание, оформление кредитов и кредитных карт.

Банк имеет больше 1 млн клиентов;
Бесплатное оформление карты;
Оформление карты займёт 15 минут.
Конкурентные преимущества и особенности:

Льготный период по кредитному лимиту 55 дней;
Кредитный лимит до 50 000 грн
Сеть отделений банка на 7 месте в Украине по данным НБУ;
Количество платежных карт у населения на 7 месте в Украине по данным НБУ.

ГЕО: Каховка, Полтава, Кам’янське, Коломия, Кривий Ріг, Сміла, Надвірна, Кременчук, Новомосковськ, Павлоград, Славута, Київ, Шепетівка, Нова Каховка, Житомир, Бахмут, Мелітополь, Нововолинськ, Дніпро, Мукачево, Ромни, Черкаси, Жмеринка, Одеса, Львів, Токмак, Чернігів, Ізяслав, Волочиськ, Луцьк, Кропивницький, Харків, Тернопіль, Ковель, Бердянськ, Маріуполь, Суми, Івано-Франківськ, Миколаїв, Біла Церква, Рівне, Южноукраїнськ, Олександрія, Нікополь, Хмельницький, Долина, Старокостянтинів, Запоріжжя , Миргород, Вінниця, Ізюм, Білгород-Дністровський, Краматорськ, Уж місто, Дрогобич.

Советы и частые вопросы

Що таке онлайн-кредит і чи безпечна така сучасна банківська операція в наш час?

У століття високих технологій, коли велика частина часу проходить в інтернеті, така новинка як онлайн-кредит стала дуже популярна серед нашого суспільства. Це можна пояснити тим, що даний кредит значно економить час, дуже зручний, оформити його можна просто і швидко.

Відмінність позики від кредиту та їх важливі особливості

Багато користувачів вважають рівноцінними поняття «кредит» та «позика». Але насправді це зовсім не одне і те ж. Розглянемо, чим же відрізняється кредит від позики.

У момент укладення договору на отримання позики сторони іменуються «позичальник» і «позикодавець», у кредитної угоди сторони — «кредитор» і «позичальник».

Що таке пролонгація кредиту?

Під пролонгацією на увазі збільшення терміну, протягом якого можна погасити кредит. Пролонгація дозволить знизити розмір щомісячного платежу або збільшити суму кредиту. Для її оформлення буде необхідно підписати новий договір. Будь-яка умова кредитного договору можна змінити за обопільною згодою в рамках реструктуризації.

Що таке 3D Secure і 3DS-аутентифікація

credit work

3D Secure — протокол авторизації при оплаті товарів і послуг через інтернет за допомогою банківської карти. 3DS-авторизація включає підтвердження платежу за допомогою коду безпеки. Вона замінює собою введення PIN-коду для онлайн-платежів При оплаті в звичайному магазині ви вставляєте карту в термінал і вводите PIN-код. В інтернет-магазинах досить ввести номер, термін дії, ім’я, вказане на карті, і CVC (тризначний код на зворотному боці).

Що краще — розстрочка або кредит

Партнери Монобанку

Багато великих магазинів пропонують оформити дорогі покупки в кредит або в розстрочку. Розстрочка вигідніше: вона не передбачає процентної ставки, а отримати її можна по одному паспорту. Однак вона менш доступна покупцеві, ніж споживчий кредит або кредит готівкою.

Чорний список клієнтів банків — хто в нього потрапляє і як з нього вийти

У чорні списки банків, як правило, потрапляють клієнти, хто десятиліттями допускав серйозні прострочення, які одержували блокування рахунків або надають підроблені документи. Вийти з них досить складно — доведеться знову доводити банкам свою надійність. Чорні списки клієнтів є у багатьох великих банків. У них заносяться особи, фізичні та юридичні, робота з якими небажана.

В який день краще брати кредит в банку?

День отримання кредиту має значення тільки в тому випадку, якщо банк прив’язує до нього дату внесення платежу або не дозволяє позичальникові самостійно вибрати день оплати. В іншому він не має значення. В цілому, ви можете взяти кредит в будь-який день місяця, якщо відділення банку відкрито або ви користуєтеся онлайн-продуктами. Від дати не залежать ні сума переплати, ні ставка (за незначним винятком), ні термін. Однак в деяких випадках до дати отримання кредиту варто поставитися уважніше.

Як розрахувати мінімальний платіж за кредитною карткою?

Суму мінімального платежу по кредитці можна дізнатися з SMS-повідомлення від банку або розрахувавши самостійно. Скористайтеся простою формулою і визначте, скільки повинні внести на карту в цьому місяці. Борг за кредиткою можна закривати повною сумою в безвідсотковий період, або погашати частинами. В останньому випадку необхідно вносити суму не нижче мінімального платежу. Його розмір визначає банк, що видав вам кредитну картку.Стоит проверить и эти кредиты

Лучшие кредиты в Интернете

  • КРЕДИТ НА КАРТУ
  • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
  • КРЕДИТ ОНЛАЙН
  • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
3 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
10 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
45 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
3 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
48 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: