Kltcredit

Vivus
Kltcredit

_

kltcredit.com.ua


Оценка экспертов:
2
Оценка клиентов:
1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (оценок нет)


Условия кредита от Kltcredit

Лимит: 500-10000 грн Период: 65 дней
Время принятия решения: 15 мин
Требования: 18 лет
Время работы: с 9 до 18

Maksymalna wysokość i okres pierwszej pożyczki to 2500 zł i 30 dni. Opłata rejestracyjna (zwracana wnioskodawcy) wynosi 0,01 zł lub 1 zł. Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1200 zł; całkowita kwota do spłaty 1200 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 30 dni. Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 489.60% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1900 zł; całkowita kwota do spłaty 2198.30 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 298.30 zł (w tym: prowizja 282.70 zł, odsetki 15.6 zł); umowa na 30 dni. Stan na 7.11.2016. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.
Opinia eksperta o pożyczce w Vivus
Ekspert najlepszych pożyczek przez internet

КЛТ КРЕДИТ — надежный онлайн-сервис для получения займов на банковские карты в режиме 24*7, даже в выходные и праздничные дни,


читать далее » • Отзывы
 • Описание
 • Подобные кредиты
 • Советы и вопросыКЛТ КРЕДИТ — надежный онлайн-сервис для получения займов на банковские карты в режиме 24*7, даже в выходные и праздничные дни, всего за несколько минут. Klt Credit — ваш помощник в мире финансов.

Преимущества:

 • полностью online;
 • возможность досрочного погашения без штрафов;
 • действует акция — приведи друга, получи вознаграждение.

Конкурентные преимущества и особенности:

 • сумма кредита от 500 до 10000 грн;
 • срок кредитования — от 7 до 65 дней;
 • низкая плавающая процентная ставка по кредиту;
 • круглосуточно в режиме 24/7;
 • быстрое рассмотрение заявки и ответа — до 7 минут;
 • зачисление на банковскую карту в течение 5-15 минут;
 • без комиссии за оформление;
 • отсутствие необходимости предоставления документов, подтверждающих платежеспособность;
 • получить займ можно совершенно безопасно, ведь информация передается по защищенным каналам связи SSL.

Советы и частые вопросы

Мікрокредити онлайн переказом на карту без перевірки кредитної історії

На нашому сайті можна представлені вигідні мікрокредити онлайн з переказом на карту без перевірки кредитної історії. Тут зібрана величезна база кредиторів, які пропонують дистанційні інтернет-позики з мінімальними перевірками. Деякі з них взагалі не перевіряють кредитну історію, видають гроші в борг з будь-КІ, навіть з найгіршою. Виберіть відповідні варіанти, порівняйте умови і подайте онлайн-заявку на мікрокредит з переказом на карту прямо зараз.

3 кращі кредитні картки без довідок і поручителів

Кредитні карти без довідок і поручителів — швидкий спосіб отримати пластик в день звернення. Банк не обтяжує позичальника збором величезного пакету документів, пропонуючи отримати кредитні кошти по одному паспорту протягом декількох годин.

3 популярні кредитні картки з пільговим періодом на зняття готівки

Кредитні картки з грейс періодом на зняття готівки — унікальна можливість безкоштовно користуватися засобами банку за готівковий розрахунок. Незважаючи на повсюдне поширення оплати картами, залишилося ще багато магазинів і місць, які приймають до оплати тільки готівку. За допомогою такого пластика позичальник ніколи не стане заручником ситуації, при якій потрібно оплачувати всі послуги та товари тільки по карті.

Топ 3 організацій, де дають кредит практично без відмови

Отримати кредит без відмови — мрія кожного потенційного позичальника, який потребує швидкого отримання грошей в борг. У такої людини 3 варіанти, де і як отримати позикові кошти: мікрокредит в MoneyVeo або МореГрошей, карта в Альфа-Банку, споживчий кредит.

Багатство і фінансова незалежність

Цю статтю я хочу присвятити порівнянні двох понять: багатство і фінансова незалежність. Погодьтеся, ці слова досить гучні, популярні, це те, про що багато хто мріє і до чого прагнуть. Однак, я помітив, що люди часто не зовсім розуміють, про що мова, представляють ці поняття дуже розмите і неточно. Тому в черговий раз хочу внести ясність, позначивши, що таке багатство, і що таке фінансова незалежність.

Економія і жадібність: в чому відмінність?

Економія і жадібність: де межа між цими поняттями? Яка людина економна, а яка скупа? Як бути економним і при цьому не бути жадібним? Про все це будемо міркувати в сьогоднішній статті, сподіваюся, що вона вийде цікавою.

Чому заблокували картку?

Чому заблокували картку? У цій публікації я розгляну всі можливі варіанти відповіді на дане питання. Їх може бути кілька, і щоб дізнатися, чому банк заблокував карту , потрібно зіставити ці варіанти конкретно з вашою ситуацією. Відразу ж хочу звернути увагу: якщо карта заблокована — це аж ніяк не означає, що трапилося щось погане.

Робота колекторів: 3 стадії

Сьогодні я розповім вам про 3 стадії роботи колекторів, які вони використовують при стягненні боргів з фізичних осіб. Звичайно ж, політика різних колекторських компаній може дещо відрізнятися, але в цілому все відбувається за одним і тим же сценарієм, який ви дізнаєтеся, ознайомившись з цією статтею.Стоит проверить и эти кредиты

Лучшие кредиты в Интернете

 • КРЕДИТ НА КАРТУ
 • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
 • КРЕДИТ ОНЛАЙН
 • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
100 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
0 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
30 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
500000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: