Kltcredit

Vivus
Kltcredit

_

kltcredit.com.ua


Оценка экспертов:
2
Оценка клиентов:
1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов ( 5,00 из 5)


Условия кредита от Kltcredit

Лимит: 500-10000 грн Период: 65 дней
Время принятия решения: 15 мин
Требования: 18 лет
Время работы: с 9 до 18

Maksymalna wysokość i okres pierwszej pożyczki to 2500 zł i 30 dni. Opłata rejestracyjna (zwracana wnioskodawcy) wynosi 0,01 zł lub 1 zł. Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1200 zł; całkowita kwota do spłaty 1200 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 30 dni. Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 489.60% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1900 zł; całkowita kwota do spłaty 2198.30 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 298.30 zł (w tym: prowizja 282.70 zł, odsetki 15.6 zł); umowa na 30 dni. Stan na 7.11.2016. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.
Opinia eksperta o pożyczce w Vivus
Ekspert najlepszych pożyczek przez internet

КЛТ КРЕДИТ — надежный онлайн-сервис для получения займов на банковские карты в режиме 24*7, даже в выходные и праздничные дни,


читать далее » • Отзывы
 • Описание
 • Подобные кредиты
 • Советы и вопросы • Ольга Гончарук

  Затопила соседа снизу, а он такой противный, всё время на меня кричал, чтобы я оплатила ему ремонт. Спасибо КЛТ КРЕДИТ, что быстро среагировали на мою заявку, и в течение часа я получила деньги на карту, теперь моя душа спокойна, отдала деньги на ремонт, а кредит совсем скоро верну, обещаю.

 • Стас

  у меня вообще треш был — накидался и немного разгромил кафешку)) попал на 5 штук. 3 своих выложил, 2 занял в Клт Кредит. понравилась их скорость выдачи и отсутствия бюрократических уровней ада как в банках. а вообще не пейте, ребятки))

КЛТ КРЕДИТ — надежный онлайн-сервис для получения займов на банковские карты в режиме 24*7, даже в выходные и праздничные дни, всего за несколько минут. Klt Credit — ваш помощник в мире финансов.

Преимущества:

 • полностью online;
 • возможность досрочного погашения без штрафов;
 • действует акция — приведи друга, получи вознаграждение.

Конкурентные преимущества и особенности:

 • сумма кредита от 500 до 10000 грн;
 • срок кредитования — от 7 до 65 дней;
 • низкая плавающая процентная ставка по кредиту;
 • круглосуточно в режиме 24/7;
 • быстрое рассмотрение заявки и ответа — до 7 минут;
 • зачисление на банковскую карту в течение 5-15 минут;
 • без комиссии за оформление;
 • отсутствие необходимости предоставления документов, подтверждающих платежеспособность;
 • получить займ можно совершенно безопасно, ведь информация передается по защищенным каналам связи SSL.

Советы и частые вопросы

Що таке онлайн-кредит і чи безпечна така сучасна банківська операція в наш час?

У століття високих технологій, коли велика частина часу проходить в інтернеті, така новинка як онлайн-кредит стала дуже популярна серед нашого суспільства. Це можна пояснити тим, що даний кредит значно економить час, дуже зручний, оформити його можна просто і швидко.

Відмінність позики від кредиту та їх важливі особливості

Багато користувачів вважають рівноцінними поняття «кредит» та «позика». Але насправді це зовсім не одне і те ж. Розглянемо, чим же відрізняється кредит від позики.

У момент укладення договору на отримання позики сторони іменуються «позичальник» і «позикодавець», у кредитної угоди сторони — «кредитор» і «позичальник».

Що таке пролонгація кредиту?

Під пролонгацією на увазі збільшення терміну, протягом якого можна погасити кредит. Пролонгація дозволить знизити розмір щомісячного платежу або збільшити суму кредиту. Для її оформлення буде необхідно підписати новий договір. Будь-яка умова кредитного договору можна змінити за обопільною згодою в рамках реструктуризації.

Що таке 3D Secure і 3DS-аутентифікація

credit work

3D Secure — протокол авторизації при оплаті товарів і послуг через інтернет за допомогою банківської карти. 3DS-авторизація включає підтвердження платежу за допомогою коду безпеки. Вона замінює собою введення PIN-коду для онлайн-платежів При оплаті в звичайному магазині ви вставляєте карту в термінал і вводите PIN-код. В інтернет-магазинах досить ввести номер, термін дії, ім’я, вказане на карті, і CVC (тризначний код на зворотному боці).

Що краще — розстрочка або кредит

Партнери Монобанку

Багато великих магазинів пропонують оформити дорогі покупки в кредит або в розстрочку. Розстрочка вигідніше: вона не передбачає процентної ставки, а отримати її можна по одному паспорту. Однак вона менш доступна покупцеві, ніж споживчий кредит або кредит готівкою.

Чорний список клієнтів банків — хто в нього потрапляє і як з нього вийти

У чорні списки банків, як правило, потрапляють клієнти, хто десятиліттями допускав серйозні прострочення, які одержували блокування рахунків або надають підроблені документи. Вийти з них досить складно — доведеться знову доводити банкам свою надійність. Чорні списки клієнтів є у багатьох великих банків. У них заносяться особи, фізичні та юридичні, робота з якими небажана.

В який день краще брати кредит в банку?

День отримання кредиту має значення тільки в тому випадку, якщо банк прив’язує до нього дату внесення платежу або не дозволяє позичальникові самостійно вибрати день оплати. В іншому він не має значення. В цілому, ви можете взяти кредит в будь-який день місяця, якщо відділення банку відкрито або ви користуєтеся онлайн-продуктами. Від дати не залежать ні сума переплати, ні ставка (за незначним винятком), ні термін. Однак в деяких випадках до дати отримання кредиту варто поставитися уважніше.

Як розрахувати мінімальний платіж за кредитною карткою?

Суму мінімального платежу по кредитці можна дізнатися з SMS-повідомлення від банку або розрахувавши самостійно. Скористайтеся простою формулою і визначте, скільки повинні внести на карту в цьому місяці. Борг за кредиткою можна закривати повною сумою в безвідсотковий період, або погашати частинами. В останньому випадку необхідно вносити суму не нижче мінімального платежу. Його розмір визначає банк, що видав вам кредитну картку.Стоит проверить и эти кредиты

Лучшие кредиты в Интернете

 • КРЕДИТ НА КАРТУ
 • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
 • КРЕДИТ ОНЛАЙН
 • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
3 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
10 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
45 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
3 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
48 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: