Карта Gold ПриватБанка

Vivus
Карта Gold ПриватБанка


privatbank.ua


Оценка экспертов:
4.9
Оценка клиентов:
1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов ( 5,00 из 5)


Условия кредита от Карта Gold ПриватБанка

Лимит: 1000-25000 грн Период: 55 дней
Время принятия решения:
Требования: 16 лет
Время работы:

Opinia eksperta o pożyczce w Vivus
Ekspert najlepszych pożyczek przez internet

Карта «Универсальная Gold» — международная платежная карта ПриватБанка, с которой Вы получаете обслуживание от персонального банкира в удобное для Вас


читать далее »

Самая популярная карта в Украине
Лучшая карта в 2016 г.


  • Отзывы
  • Описание
  • Подобные кредиты
  • Советы и вопросыКарта «Универсальная Gold» — международная платежная карта ПриватБанка, с которой Вы получаете обслуживание от персонального банкира в удобное для Вас время. Вы сможете пользоваться как собственными деньгами на карте, так и кредитными средствами до 75 000 грн в любой точке мира в любое время суток.

Карта «Универсальная» — это платежная пластиковая карта ПриватБанка, которая дает Вам возможность пользоваться как собственными деньгами на карте, так и взять кредит, используя средства банка. На эту карту Вам могут перечислять деньги Ваши родственники, знакомые или партнеры.

Преимущества ПриватБанка:

ПриватБанк занимает ТОП-1 место среди банков Украины — каждый житель Украины знает о сервисах и возможностях, которые предлагает ПриватБанк;

Конкурентные преимущества и особенности карты «Универсальная Gold»:

для оформления нужен только паспорт, без справок;
сниженная ставка за пользование кредитным лимитом (всего 3,5%);
максимальный размер кредитного лимита – до 75 000 грн.;
выбор валюты карты при оформлении: доллары США, евро или гривна;
оплата только членского взноса за участие в Gold-клубе 20 грн/мес;
специальные скидки до 30% в более чем 3 000 элитных торговых точках Украины, входящих в Дисконтный клуб, а также 10% на остаток личных средств для оплаты в торговых точках-партнерах программы «Бонус+»;
именные карты «Универсальная Gold» поддерживают технологию бесконтактных оплат Visa payWave и MasterCard Contactless;
бесплатная доставка карты;
персональный менеджер, сотрудники Gold-клуба и лучшая в Украине система Интернет-банкинга Приват24;
готовы обслужить Вас 24/7 в любой точке мира.

Конкурентные преимущества и особенности карты «Универсальная»:

оформление и обслуживание бесплатно;
кредит до 50 000 грн.;
до 55 дней льготный период — Вам не нужно платить проценты;
начисление 10% годовых на остаток личных средств;
лучшая в Украине система интернет-банкинга — Privat24;
бонусы за покупки в магазинах по программе Бонус+;
можно рассчитываться в торговых точках, совершать оплату в Интернете и терминалах самообслуживания, а также снимать наличные в любой точке мира.

Геотаргетинг: Украина (-АР Крым, -зона АТО).

Возрастной таргетинг: от 16 до 69 лет.

Советы и частые вопросы

Терміново потрібні гроші онлайн на картку? Кращі позики тут

гроші на картку

Якщо вам терміново потрібні гроші онлайн на картку, подивіться на пропозиції кредиторів на нашому сайті. Тут завжди можна вибрати відповідний мікрокредит за низькою ставкою і подати заявку, не виходячи з дому. Ми пропонуємо найкращі умови кредитування, низькі ставки, моментальне рішення і високий відсоток схвалення до 95% всіх заявок.

Тут можна позичити гроші на картку банку в інтернеті

інтернет-позика

Якщо ви хочете швидко і дешево позичити гроші на карту банку через інтернет, скористайтеся однією з пропозицій на нашому сайті.

Тут кредитори пропонують вигідні умови по позиках зі ставками від 0% в день, довгострокові і короткострокові мікрокредити, високий відсоток схвалення навіть з поганою КІ. Позичити гроші на карту можна з 18 років за паспортом. Збирати довідки з роботи не потрібно.

Хто з компаній дає мікропозику під 0 відсотків?

Сьогодні актуальним продуктом в деяких організаціях є безвідсоткова мікропозика для нових позичальників. Якщо потенційний клієнт не реєстрував особистий кабінет і ніколи не брав гроші в борг у цій компанії, йому схвалять мікропозику під 0 відсотків. Такі умови пропонують відразу кілька великих гравців в онлайн-кредитуванні і не тільки.

Мікрокредити онлайн переказом на карту без перевірки кредитної історії

На нашому сайті можна представлені вигідні мікрокредити онлайн з переказом на карту без перевірки кредитної історії. Тут зібрана величезна база кредиторів, які пропонують дистанційні інтернет-позики з мінімальними перевірками. Деякі з них взагалі не перевіряють кредитну історію, видають гроші в борг з будь-КІ, навіть з найгіршою. Виберіть відповідні варіанти, порівняйте умови і подайте онлайн-заявку на мікрокредит з переказом на карту прямо зараз.

3 кращі кредитні картки без довідок і поручителів

Кредитні карти без довідок і поручителів — швидкий спосіб отримати пластик в день звернення. Банк не обтяжує позичальника збором величезного пакету документів, пропонуючи отримати кредитні кошти по одному паспорту протягом декількох годин.

3 популярні кредитні картки з пільговим періодом на зняття готівки

Кредитні картки з грейс періодом на зняття готівки — унікальна можливість безкоштовно користуватися засобами банку за готівковий розрахунок. Незважаючи на повсюдне поширення оплати картами, залишилося ще багато магазинів і місць, які приймають до оплати тільки готівку. За допомогою такого пластика позичальник ніколи не стане заручником ситуації, при якій потрібно оплачувати всі послуги та товари тільки по карті.

Топ 3 організацій, де дають кредит практично без відмови

Отримати кредит без відмови — мрія кожного потенційного позичальника, який потребує швидкого отримання грошей в борг. У такої людини 3 варіанти, де і як отримати позикові кошти: мікрокредит в MoneyVeo або МореГрошей, карта в Альфа-Банку, споживчий кредит.

Багатство і фінансова незалежність

Цю статтю я хочу присвятити порівнянні двох понять: багатство і фінансова незалежність. Погодьтеся, ці слова досить гучні, популярні, це те, про що багато хто мріє і до чого прагнуть. Однак, я помітив, що люди часто не зовсім розуміють, про що мова, представляють ці поняття дуже розмите і неточно. Тому в черговий раз хочу внести ясність, позначивши, що таке багатство, і що таке фінансова незалежність.Стоит проверить и эти кредиты

Лучшие кредиты в Интернете

  • КРЕДИТ НА КАРТУ
  • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
  • КРЕДИТ ОНЛАЙН
  • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
100 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
0 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
30 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
500000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: