Як розрахувати мінімальний платіж за кредитною карткою?

Суму мінімального платежу по кредитці можна дізнатися з SMS-повідомлення від банку або розрахувавши самостійно. Скористайтеся простою формулою і визначте, скільки повинні внести на карту в цьому місяці. Борг за кредиткою можна закривати повною сумою в безвідсотковий період, або погашати частинами. В останньому випадку необхідно вносити суму не нижче мінімального платежу. Його розмір визначає банк, що видав вам кредитну картку.

Як правило, банк повідомляє власника кредитної картки про заборгованість та суму мінімального платежу, яку потрібно внести не пізніше певної дати, за допомогою SMS або дзвінка. Дату внесення коштів встановлює кредитор, і її вказують в договорі і SMS-повідомленні.

Сума постійно змінюється, і, якщо банк не сповістив вас про розмір мінімального платежу, вам доведеться розрахувати його самостійно. Щоб виконати розрахунок, уточніть: В який день банк формує звіт по вашій кредитній картці.

Звітну дату можна подивитися в договорі, на конверті з ПІН-кодом або у співробітника банку. Яку частину від суми витраченого кредитного ліміту потрібно вносити щомісяця. ПриватБанк вимагає не менше 5%, Монобанк — від 3-5%, залежно від карти, Аваль- від 10%. Яка процентна ставка діє за вашим кредитним договором. Яку неустойку потрібно виплатити, якщо ви вже затримали платіж. Штрафи виплачують в першу чергу. Таким чином, мінімальний платіж включає в себе частину витрачених коштів (3-10%) і нараховані відсотки. Розрахувати частина основного боргу найпростіше: помножте витрачену суму на відсоток, встановлений банком.

Так, якщо ви витратили 100 000 гривень з кредитної картки ПриватБанку, мінімальний платіж буде включати в себе 5000 гривень (5% від загальної суми). Розрахувати відсоток можна за формулою: (сума боргу на звітну дату × процентна ставка) / 365 × термін заборгованості Так, якщо ставка по кредитній картці ПриватБанку становить 27,9%, за місяць заборгованості в розмірі 100 000 гривень вам нарахують:

(100 000 × 0,279) / 365 × 30 = 2293,15

2 293 гривень 15 копійок — це лише відсотки. Додайте до них 5000 гривень (5% основного боргу).

Разом ви повинні заплатити не менше 7 293 гривен 15 копійок. Якщо ви не будете користуватися кредитною в наступному місяці, сума основного боргу складе 95 000, відповідно, ви заплатите:

95 000 × 0,05 + (95 000 × 0,279) / 365 × 30 = 4750 + 2178,49 = 6928,49

Зверніть увагу на термін заборгованості. Якщо ви вносите мінімальні платежі і не збільшуєте суму боргу, термін становить один календарний місяць (від 28 до 31 дня). Найкраще вносити максимально можливу суму. Чим більше буде ваш платіж, тим швидше ви повернете борг, і тим менше переплатите. Крім того, так ви точно уникнете санкцій за прострочення, якщо посередницька організація (банк або сервіс), через яку ви збираєтеся платити, затримає переказ коштів або візьме додаткову комісію.

Напоминаем, Вы можете воспользоваться Facebook ботом для подбора кредита:
Эксперт по Кредитам

Cтоит прочитать

Услуга «кредит за откат»: спасение или начало конца?

Если верить статистике, большая часть дорогих приобретений берётся покупателями в кредит, а задолженность перед разными финансовыми учреждениями имеется у каждого 3-го гражданина Украины. В ходе оформлении договора нередко случаются разногласия, поскольку далеко не все украинцы соответствуют требованиям кредитующих структур (будь ...

Микрозайм от МФО — лучше, чем в банке?

Каждый из нас пытается тщательно планировать свой бюджет и взвешенно принимать решения о тех или иных расходах. Но никто не застрахован от обстоятельств, когда средства становятся нужными внезапно и в срочном порядке. Это может быть неожиданная поломка автомобиля, возможность выгодно ...

Кредитование при карантине с коронавирусом

Мы уже ранее рассказывали о том, что произойдет, если Вы не будете гасить кредит с образованием просрочки. Штрафные санкции за потребительский кредит во время карантина отменены Граждане Украины, у которых есть потребительский кредит и нарушившие условия договора с 1 марта ...

Чем грозит просрочка по кредиту

Просроченный кредит — ситуация вполне обыденная и частая. Статистика гласит, что в Украине количество невозвратов по кредитным договорам растёт с каждым годом. Несмотря на относительную простоту заключения кредитного договора с банком, или, что ещё проще, с МФО, гарантировать отсутствие форс-мажорных ...

  • КРЕДИТ НА КАРТУ
  • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
  • КРЕДИТ ОНЛАЙН
  • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
3 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
10 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
45 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
3 грн
200000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
200 грн
200000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: