5 причин взяти мікрозайм в Море Грошей

Зазвичай позичальники не замислюються про вибір мікрофінансової організації, подаючи заявки хаотично в першу-ліпшу у видачі пошуковика компанію, роблячи величезну помилку. Від вибору кредитної організації залежить не тільки відсоткова ставка та інші умови кредитування, але і вимоги до позичальника, строк розгляду, додаткові перевірки, методи стягнення простроченої заборгованості, спілкування з боржником і т. д. Саме тому потрібно ретельно підбирати компанію для отримання грошей у борг.

5 причин оформити мікрозайм в Море Грошей. Кого допустять до подачі заявки і на що дадуть гроші в цій організації? Якими способами клієнт може подати заявку і який з них виявиться самим швидким?

Вимоги до клієнтів і цілі видачі позик

Оформлення мікрокредиту в Море Грошей доступно дієздатним громадянам України віком від 21 року. Потенційний клієнт повинен мати чинний паспорт, мобільний телефон, рахунок у банку або іменну картку, а також хорошу кредитну історію.
Також у клієнта має бути постійне джерело доходу, що дозволяє погасити утворену заборгованість. Робота може бути офіційною чи ні. Це не має значення.

Кредити компанія надає студентами, пенсіонерам, простим робочим, службовцям, соціально-незахищеним громадянам.

Якщо говорити про цілі кредитування, то вони можуть бути будь-якими. Найчастіше Море Грошей видає мікрокредити на споживчі потреби громадян:

Щоденні витрати позичальника (харчування, проїзд, оплата рахунків і штрафів)
Купівля або ремонт телефону, побутової техніки, комп’ютера, комплектуючих і т. д.
Рефінансування мікропозик в інших кредиторів
Дорогий подарунок, проведення урочистостей
Дорога покупка сезонного одягу або взуття, спортивного інвентарю, абонемент в тренажерний зал і т. д.

Як правильно подати заявку та заповнити анкету в Море Грошей?

Якщо ви вирішили вибрати Море Грошей в якості організації-кредитора знайте, що подати заявку на отримання мікрокредиту можна лише одним способом — через інтернет. Альтернативних варіантів немає.

Спочатку клієнтові потрібно вибрати суму і термін на калькуляторі, заповнити анкету, яка складається з питань про паспортні дані та місце реєстрації, роботі. Далі потрібно погодитися з умовами обробки та зберігання персональних даних та відправити заявку на розгляд.

Середній час розгляду становить 60-90 хвилин. В ході перевірки компанія зазвичай телефонує на номер телефону позичальника та всіх контактних осіб, які були вказані в анкеті. В якості додаткової перевірки компанія часто запитує фотографію ІПН та паспорти у гарному якості. Якщо заявка буде схвалена, гроші переведуть на рахунок або картку позичальника протягом 24-х годин після цього

5 причин взяти мікрозайм в Море Грошей: 1-я причина — дистанційне обслуговування клієнтів

Мікрофінансова організація Море Грошей пропонує потенційним позичальникам дистанційне оформлення мікропозик через інтернет. Мікрокредити надаються на іменні банківські карти, що гарантує швидке отримання коштів клієнтом.
Про плюси інтернет-кредитування в порівнянні з позиками в офісі можна говорити багато і довго, але хочеться виділити основні переваги:

1.)Більш конкурентоспроможні процентні ставки. Середній відсоток за позиками готівкою в офісах становить 2-2.1% на добу, а в онлайн-кредитування — 1.8-2% в день. Різниця в 0.1-0.2 процентного пункту мінімальна, але добре відчувається, коли мова заходить про великих сумах і тривалих строках.
2.)Подати заявку можна в будь-якому зручному місці, де є вихід в мережу: на роботі, вдома, в кафе, в гостях, в поїздці і т. д.
3.)Безліч способів погашення та отримання, всі вони дистанційні. Щоб повернути заборгованість, клієнту не потрібно витрачати час і йти в офіс. Погасити дистанційний позику можна онлайн оплатою з карти, переказом через будь-яку платіжну систему міжбанківських платежем і т. д.
4.)Широка географія присутності. Жодна мікрофінансова організація, кредитувала в офісах, не зможе забезпечити наявність своїх відділень у кожному населеному пункті на всій території країни. А ось отримати мікрозайм в Море Грошей може позичальник з будь-якого населеного пункту України.

2-я причина — надання мікропозик пенсіонерам і студентам

В офіційних вимогах до позичальників мікрофінансової організації Море Грошей немає максимальних вікових обмежень для клієнтів. Тобто, теоретично подати заявку на мікрокредит може пенсіонер в будь-якому віці, навіть в 80 чи 90 років. Головне — відповідати мінімальним вимогам.

Аналогічна ситуація зі студентами та учнями. У компанії кредитують позичальників віком від 18 років, що мають джерело доходу і позитивну кредитну історію. Якщо студент поєднує роботу і навчання, то може розраховувати на отримання мікропозик в Море Грошей.

3-я причина — пролонгація мікропозик

При виникненні труднощів з своєчасним погашенням мікропозик в компанії Море Грошей, клієнт може відстрочити дату платежу на будь-день в межах 1 місяця, сплативши нараховані відсотки.

Залежно від сплаченої суми система автоматично розрахує кількість днів пролонгації з розрахунку індивідуальної процентної ставки за користування мікрокредит.
Швидше і простіше всього сплатити гроші за пролонгацію мікропозик буде через онлайн оплату на сайті за допомогою банківської карти.

4-я причина — врегулювання заборгованості мирними шляхами

Судячи з відгуків позичальників співробітники мікрофінансової організації лояльно спілкуються з клієнтами, які прострочили платіж, якщо ті не ховаються і виходять на зв’язок. Організація йде на зустріч таким позичальникам і намагається мирно врегулювати заборгованість, наприклад, пропонуючи реструктуризацію боргу, відстрочку платежу.

Якщо ж клієнт ховається і не виходить на зв’язок, уникає спілкування з співробітниками відділу стягнення, борг продається або передається для подальшого стягнення в колекторське агентство, де свої власні методи стягнення прострочення. Найбільше негативних відгуків пов’язано саме з цим. А ось дії служби стягнення компанії Море Грошей серйозних нарікань не викликають.

5-я причина — позики надають з гарною кредитною історією

Отримати схвалення за заявкою у компанії Море Грошей можуть лише ті позичальники, які мають позитивну або хоча б нормальну кредитну історію. Перевірка позичальника здійснюється дуже ретельно з додатковими викликами на контактні номери і запитом фото документів.
Це робиться для більш точної ідентифікації позичальника, щоб виключити можливість отримання мікропозик шахраями за чужими документами.

См.також: 4 причини взяти кредит на картку в Globalcredit
Це не означає, що клієнти з незначними простроченнями за банківськими кредитами або тривалим мікропозик отримають відмову. Ні, з такими незначними огріхами можна сміливо подавати заявку на мікрозайм в Море Грошей і розраховувати на позитивне рішення.

Напоминаем, Вы можете воспользоваться Facebook ботом для подбора кредита:
Эксперт по Кредитам

Cтоит прочитать

Услуга «кредит за откат»: спасение или начало конца?

Если верить статистике, большая часть дорогих приобретений берётся покупателями в кредит, а задолженность перед разными финансовыми учреждениями имеется у каждого 3-го гражданина Украины. В ходе оформлении договора нередко случаются разногласия, поскольку далеко не все украинцы соответствуют требованиям кредитующих структур (будь ...

Микрозайм от МФО — лучше, чем в банке?

Каждый из нас пытается тщательно планировать свой бюджет и взвешенно принимать решения о тех или иных расходах. Но никто не застрахован от обстоятельств, когда средства становятся нужными внезапно и в срочном порядке. Это может быть неожиданная поломка автомобиля, возможность выгодно ...

Кредитование при карантине с коронавирусом

Мы уже ранее рассказывали о том, что произойдет, если Вы не будете гасить кредит с образованием просрочки. Штрафные санкции за потребительский кредит во время карантина отменены Граждане Украины, у которых есть потребительский кредит и нарушившие условия договора с 1 марта ...

Чем грозит просрочка по кредиту

Просроченный кредит — ситуация вполне обыденная и частая. Статистика гласит, что в Украине количество невозвратов по кредитным договорам растёт с каждым годом. Несмотря на относительную простоту заключения кредитного договора с банком, или, что ещё проще, с МФО, гарантировать отсутствие форс-мажорных ...

  • КРЕДИТ НА КАРТУ
  • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
  • КРЕДИТ ОНЛАЙН
  • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
3 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
10 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
45 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
3 грн
200000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
200 грн
200000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: