5 причин взяти мікрозайм в Море Грошей

Зазвичай позичальники не замислюються про вибір мікрофінансової організації, подаючи заявки хаотично в першу-ліпшу у видачі пошуковика компанію, роблячи величезну помилку. Від вибору кредитної організації залежить не тільки відсоткова ставка та інші умови кредитування, але і вимоги до позичальника, строк розгляду, додаткові перевірки, методи стягнення простроченої заборгованості, спілкування з боржником і т. д. Саме тому потрібно ретельно підбирати компанію для отримання грошей у борг.

5 причин оформити мікрозайм в Море Грошей. Кого допустять до подачі заявки і на що дадуть гроші в цій організації? Якими способами клієнт може подати заявку і який з них виявиться самим швидким?

Вимоги до клієнтів і цілі видачі позик

Оформлення мікрокредиту в Море Грошей доступно дієздатним громадянам України віком від 21 року. Потенційний клієнт повинен мати чинний паспорт, мобільний телефон, рахунок у банку або іменну картку, а також хорошу кредитну історію.
Також у клієнта має бути постійне джерело доходу, що дозволяє погасити утворену заборгованість. Робота може бути офіційною чи ні. Це не має значення.

Кредити компанія надає студентами, пенсіонерам, простим робочим, службовцям, соціально-незахищеним громадянам.

Якщо говорити про цілі кредитування, то вони можуть бути будь-якими. Найчастіше Море Грошей видає мікрокредити на споживчі потреби громадян:

Щоденні витрати позичальника (харчування, проїзд, оплата рахунків і штрафів)
Купівля або ремонт телефону, побутової техніки, комп’ютера, комплектуючих і т. д.
Рефінансування мікропозик в інших кредиторів
Дорогий подарунок, проведення урочистостей
Дорога покупка сезонного одягу або взуття, спортивного інвентарю, абонемент в тренажерний зал і т. д.

Як правильно подати заявку та заповнити анкету в Море Грошей?

Якщо ви вирішили вибрати Море Грошей в якості організації-кредитора знайте, що подати заявку на отримання мікрокредиту можна лише одним способом — через інтернет. Альтернативних варіантів немає.

Спочатку клієнтові потрібно вибрати суму і термін на калькуляторі, заповнити анкету, яка складається з питань про паспортні дані та місце реєстрації, роботі. Далі потрібно погодитися з умовами обробки та зберігання персональних даних та відправити заявку на розгляд.

Середній час розгляду становить 60-90 хвилин. В ході перевірки компанія зазвичай телефонує на номер телефону позичальника та всіх контактних осіб, які були вказані в анкеті. В якості додаткової перевірки компанія часто запитує фотографію ІПН та паспорти у гарному якості. Якщо заявка буде схвалена, гроші переведуть на рахунок або картку позичальника протягом 24-х годин після цього

5 причин взяти мікрозайм в Море Грошей: 1-я причина — дистанційне обслуговування клієнтів

Мікрофінансова організація Море Грошей пропонує потенційним позичальникам дистанційне оформлення мікропозик через інтернет. Мікрокредити надаються на іменні банківські карти, що гарантує швидке отримання коштів клієнтом.
Про плюси інтернет-кредитування в порівнянні з позиками в офісі можна говорити багато і довго, але хочеться виділити основні переваги:

1.)Більш конкурентоспроможні процентні ставки. Середній відсоток за позиками готівкою в офісах становить 2-2.1% на добу, а в онлайн-кредитування — 1.8-2% в день. Різниця в 0.1-0.2 процентного пункту мінімальна, але добре відчувається, коли мова заходить про великих сумах і тривалих строках.
2.)Подати заявку можна в будь-якому зручному місці, де є вихід в мережу: на роботі, вдома, в кафе, в гостях, в поїздці і т. д.
3.)Безліч способів погашення та отримання, всі вони дистанційні. Щоб повернути заборгованість, клієнту не потрібно витрачати час і йти в офіс. Погасити дистанційний позику можна онлайн оплатою з карти, переказом через будь-яку платіжну систему міжбанківських платежем і т. д.
4.)Широка географія присутності. Жодна мікрофінансова організація, кредитувала в офісах, не зможе забезпечити наявність своїх відділень у кожному населеному пункті на всій території країни. А ось отримати мікрозайм в Море Грошей може позичальник з будь-якого населеного пункту України.

2-я причина — надання мікропозик пенсіонерам і студентам

В офіційних вимогах до позичальників мікрофінансової організації Море Грошей немає максимальних вікових обмежень для клієнтів. Тобто, теоретично подати заявку на мікрокредит може пенсіонер в будь-якому віці, навіть в 80 чи 90 років. Головне — відповідати мінімальним вимогам.

Аналогічна ситуація зі студентами та учнями. У компанії кредитують позичальників віком від 18 років, що мають джерело доходу і позитивну кредитну історію. Якщо студент поєднує роботу і навчання, то може розраховувати на отримання мікропозик в Море Грошей.

3-я причина — пролонгація мікропозик

При виникненні труднощів з своєчасним погашенням мікропозик в компанії Море Грошей, клієнт може відстрочити дату платежу на будь-день в межах 1 місяця, сплативши нараховані відсотки.

Залежно від сплаченої суми система автоматично розрахує кількість днів пролонгації з розрахунку індивідуальної процентної ставки за користування мікрокредит.
Швидше і простіше всього сплатити гроші за пролонгацію мікропозик буде через онлайн оплату на сайті за допомогою банківської карти.

4-я причина — врегулювання заборгованості мирними шляхами

Судячи з відгуків позичальників співробітники мікрофінансової організації лояльно спілкуються з клієнтами, які прострочили платіж, якщо ті не ховаються і виходять на зв’язок. Організація йде на зустріч таким позичальникам і намагається мирно врегулювати заборгованість, наприклад, пропонуючи реструктуризацію боргу, відстрочку платежу.

Якщо ж клієнт ховається і не виходить на зв’язок, уникає спілкування з співробітниками відділу стягнення, борг продається або передається для подальшого стягнення в колекторське агентство, де свої власні методи стягнення прострочення. Найбільше негативних відгуків пов’язано саме з цим. А ось дії служби стягнення компанії Море Грошей серйозних нарікань не викликають.

5-я причина — позики надають з гарною кредитною історією

Отримати схвалення за заявкою у компанії Море Грошей можуть лише ті позичальники, які мають позитивну або хоча б нормальну кредитну історію. Перевірка позичальника здійснюється дуже ретельно з додатковими викликами на контактні номери і запитом фото документів.
Це робиться для більш точної ідентифікації позичальника, щоб виключити можливість отримання мікропозик шахраями за чужими документами.

См.також: 4 причини взяти кредит на картку в Globalcredit
Це не означає, що клієнти з незначними простроченнями за банківськими кредитами або тривалим мікропозик отримають відмову. Ні, з такими незначними огріхами можна сміливо подавати заявку на мікрозайм в Море Грошей і розраховувати на позитивне рішення.

Напоминаем, Вы можете воспользоваться Facebook ботом для подбора кредита:
Эксперт по Кредитам

Cтоит прочитать

Що таке онлайн-кредит і чи безпечна така сучасна банківська операція в наш час?

У століття високих технологій, коли велика частина часу проходить в інтернеті, така новинка як онлайн-кредит стала дуже популярна серед нашого суспільства. Це можна пояснити тим, що даний кредит значно економить час, дуже зручний, оформити його можна просто і швидко. Щоб ...

Відмінність позики від кредиту та їх важливі особливості

Багато користувачів вважають рівноцінними поняття «кредит» та «позика». Але насправді це зовсім не одне і те ж. Розглянемо, чим же відрізняється кредит від позики. У момент укладення договору на отримання позики сторони іменуються «позичальник» і «позикодавець», у кредитної угоди сторони ...

Що таке пролонгація кредиту?

Під пролонгацією на увазі збільшення терміну, протягом якого можна погасити кредит. Пролонгація дозволить знизити розмір щомісячного платежу або збільшити суму кредиту. Для її оформлення буде необхідно підписати новий договір. Будь-яка умова кредитного договору можна змінити за обопільною згодою в рамках ...

Що таке 3D Secure і 3DS-аутентифікація

3D Secure - протокол авторизації при оплаті товарів і послуг через інтернет за допомогою банківської карти. 3DS-авторизація включає підтвердження платежу за допомогою коду безпеки. Вона замінює собою введення PIN-коду для онлайн-платежів При оплаті в звичайному магазині ви вставляєте карту в ...

  • КРЕДИТ НА КАРТУ
  • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
  • КРЕДИТ ОНЛАЙН
  • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
3 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
10 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
45 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
3 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
48 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: