Відмова банку у видачі кредиту: основні способи оцінки потенційного позичальника


Банки часто відмовляють у видачі кредитів. І навіть якщо у потенційного позичальника висока заробітна плата, то не факт, що йому видадуть позичку. Вся справа в нестабільній ситуації в країні. Тому кредитні організації оцінюють позичальника за додатковими критеріями. Розповімо про способи оцінки, які використовують банки для прийняття рішення про видачу.

Незначні пропуски платежів
В ході погашення попередніх кредитів, деякі позичальники допускають прострочення оплати на 3-4 дні. Багато банків враховують навіть цей факт.

Шлюборозлучний процес
Якщо ви вже розведені, то банк ніяк не оцінює даний факт. Але в разі, коли шлюборозлучний процес проходить в період отримання кредиту, банк обов’язково відмовить.

Професія
Кредитні організації часто не видають кредити поліцейським, таксистам і двірникам. За оцінками експертів, саме люди цих професій не виконують зобов’язань по поверненню. Список професій із зони ризику набагато ширше.

Родичі та колеги
Наявні заборгованості по виплаті кредитів у родичів або колег стають серйозною проблемою в оцінці клієнта, як потенційного позичальника.

Трудовий договір
Часто працюють за трудовим договором не оформлені офіційно, тобто компанія-роботодавець не відраховує гроші за працівника до Пенсійного фонду. Даний факт буде причиною відмови.

Зовнішній вигляд і спілкування
У банках зустрічають «по одягу». Тому ваш зовнішній вигляд і вміння спілкуватися, а також поведінку під час розмови зі співробітником, вплинуть на винесене банком рішення.

Чи часто вам відмовляють у кредитах, а якщо відмовляють — то з якої причини? Розповісти про особистий досвід оформлення позик ви можете в коментарях до цієї статті.

Напоминаем, Вы можете воспользоваться Facebook ботом для подбора кредита:
Эксперт по Кредитам

Cтоит прочитать

Можно ли уехать за границу с непогашенным кредитом

Наши соотечественники всё чаще отправляются в поездки за рубеж с туристическими целями, в служебные командировки, на заработки или для получения образования. Возможности для выезда за границу значительно расширились благодаря введению безвизового режима с Европейским Союзом, но многих жителей Украины интересует, ...

Как правильно вносить платежи по кредиту и избежать штрафов

Заключение кредитного договора в банке предполагает согласие заёмщика на чёткое следование установленному графику платежей. Если он будет допускать просрочки, банк не станет временить с наложением штрафов (они также прописываются в договоре). Но при этом далеко не каждый банковский сотрудник будет ...

Складнощі кредитування малого бізнесу

Малий і середній бізнес постійно потребує фінансової підтримки. Новачкам потрібно стартовий капітал для відкриття своєї справи, підприємцям «зі стажем» потрібен оборотний капітал для розвитку бізнесу, закупівлі обладнання, оренди виробничих площ, розширення автопарку і т.д. Банки охоче виділяють кошти на кредитування ...

Що таке онлайн-кредит і чи безпечна така сучасна банківська операція в наш час?

У століття високих технологій, коли велика частина часу проходить в інтернеті, така новинка як онлайн-кредит стала дуже популярна серед нашого суспільства. Це можна пояснити тим, що даний кредит значно економить час, дуже зручний, оформити його можна просто і швидко. Щоб ...

  • КРЕДИТ НА КАРТУ
  • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
  • КРЕДИТ ОНЛАЙН
  • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
3 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
10 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
45 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
3 грн
200000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
200 грн
200000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: