Відмова банку у видачі кредиту: основні способи оцінки потенційного позичальника


Банки часто відмовляють у видачі кредитів. І навіть якщо у потенційного позичальника висока заробітна плата, то не факт, що йому видадуть позичку. Вся справа в нестабільній ситуації в країні. Тому кредитні організації оцінюють позичальника за додатковими критеріями. Розповімо про способи оцінки, які використовують банки для прийняття рішення про видачу.

Незначні пропуски платежів
В ході погашення попередніх кредитів, деякі позичальники допускають прострочення оплати на 3-4 дні. Багато банків враховують навіть цей факт.

Шлюборозлучний процес
Якщо ви вже розведені, то банк ніяк не оцінює даний факт. Але в разі, коли шлюборозлучний процес проходить в період отримання кредиту, банк обов’язково відмовить.

Професія
Кредитні організації часто не видають кредити поліцейським, таксистам і двірникам. За оцінками експертів, саме люди цих професій не виконують зобов’язань по поверненню. Список професій із зони ризику набагато ширше.

Родичі та колеги
Наявні заборгованості по виплаті кредитів у родичів або колег стають серйозною проблемою в оцінці клієнта, як потенційного позичальника.

Трудовий договір
Часто працюють за трудовим договором не оформлені офіційно, тобто компанія-роботодавець не відраховує гроші за працівника до Пенсійного фонду. Даний факт буде причиною відмови.

Зовнішній вигляд і спілкування
У банках зустрічають «по одягу». Тому ваш зовнішній вигляд і вміння спілкуватися, а також поведінку під час розмови зі співробітником, вплинуть на винесене банком рішення.

Чи часто вам відмовляють у кредитах, а якщо відмовляють — то з якої причини? Розповісти про особистий досвід оформлення позик ви можете в коментарях до цієї статті.

Напоминаем, Вы можете воспользоваться Facebook ботом для подбора кредита:
Эксперт по Кредитам
  • Nadia Nordbjort

    Скажіть будь ласка чи зобов’язані працівники банку повідомлять про причину відмови у видачі кредиту?

Cтоит прочитать

Що таке онлайн-кредит і чи безпечна така сучасна банківська операція в наш час?

У століття високих технологій, коли велика частина часу проходить в інтернеті, така новинка як онлайн-кредит стала дуже популярна серед нашого суспільства. Це можна пояснити тим, що даний кредит значно економить час, дуже зручний, оформити його можна просто і швидко. Щоб ...

Відмінність позики від кредиту та їх важливі особливості

Багато користувачів вважають рівноцінними поняття «кредит» та «позика». Але насправді це зовсім не одне і те ж. Розглянемо, чим же відрізняється кредит від позики. У момент укладення договору на отримання позики сторони іменуються «позичальник» і «позикодавець», у кредитної угоди сторони ...

Що таке пролонгація кредиту?

Під пролонгацією на увазі збільшення терміну, протягом якого можна погасити кредит. Пролонгація дозволить знизити розмір щомісячного платежу або збільшити суму кредиту. Для її оформлення буде необхідно підписати новий договір. Будь-яка умова кредитного договору можна змінити за обопільною згодою в рамках ...

Що таке 3D Secure і 3DS-аутентифікація

3D Secure - протокол авторизації при оплаті товарів і послуг через інтернет за допомогою банківської карти. 3DS-авторизація включає підтвердження платежу за допомогою коду безпеки. Вона замінює собою введення PIN-коду для онлайн-платежів При оплаті в звичайному магазині ви вставляєте карту в ...

  • КРЕДИТ НА КАРТУ
  • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
  • КРЕДИТ ОНЛАЙН
  • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
3 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
10 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
45 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
3 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
48 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: