Топ 3 організацій, де дають кредит практично без відмови

Отримати кредит без відмови — мрія кожного потенційного позичальника, який потребує швидкого отримання грошей в борг. У такої людини 3 варіанти, де і як отримати позикові кошти: мікрокредит в MoneyVeo або МореГрошей, карта в Альфа-Банку, споживчий кредит.
У кожного варіанту свої переваги і недоліки. У деяких організаціях отримати кредит без відмови не вийде, в деяких займ видадуть кожному, у кого нормальна кредитна історія.

Кредит без відмови по паспорту в MoneyVeo

Мікрофінансові організації — 100% варіант отримати кредит без відмови, перебуваючи в будь-якому населеному пункті України. Такі позики надаються готівкою в офісі, або перекладом на карту через інтернет. У МФО низькі вимоги до претендентів на отримання позики.

MoneyVeo готовий запропонувати до 10 тис. грн. на тривалий термін позичальникам, які є громадянами України віком від 21 років, постійно зареєстрованими в будь-якому регіоні країни. На цьому перелік обов’язкових вимог до претендента легких грошей без відмови закінчується. Звичайно, отримати схвалення тут зможуть лише ті клієнти, які мають хоч якийсь дохід, бажано постійний.

Особливих вимог до кредитної історії мікрофінансових компанія не виставляє. Відомо, що позичальник не повинен мати судових тяжб з кредиторами, виконавчих проваджень у судових приставів, істотних прострочень по поточними позиками понад 90 днів. У всіх інших випадках клієнт може сміливо розраховувати на позитивне рішення по заявці на кредит без відмови.

Клієнтам з поточними простроченням до 30 днів, відкритими кредитами і високою закредитованістю запросто схвалять мікрокредит в MoneyVeo.

Якщо у позичальника хороша кредитна історія без істотних порушень термінів кредитування по минулим кредитами, він зможе розраховувати на більш вигідні для себе умови отримання грошей в борг у компанії. Це може бути зниження процентної ставки, збільшення термінів кредитування, підвищення ліміту в індивідуальному порядку.

Позики в мікрофінансових організаціях видаються на різні споживчі потреби. Конкретних цілей перед позичальником ніхто не ставить і не вимагає їх назвати. Клієнт може витратити гроші на будь-яку значиму для нього річ: покупку техніки, ремонт автомобіля, заміну деталей в ньому, косметичний ремонт кімнати, лікування і т.д.

Суми кредитування в мікрофінансових організаціях істотно менше, ніж в банках. Вони такі ж, як по кредитних картах і варіюються від кількох тисяч гривень до 5-10 тис.

Наприклад, новим клієнтам MoneyVeo готовий схвалити не більше 5 тис. Грн. При повторному зверненні кредитор зможе видати до 8 тис. Грн. Звернувшись за позикою в 3-й раз, клієнт отримає мікрокредит на суму до 10 тис.
Гроші видаються за паспортом. Інші документи для оформлення позики не потрібні.

Кредит без відмови і відсотків в Альфа-Банку

Отримати безвідсотковий кредит без відмови сьогодні пропонують різні банки: ПриватБанк, ІдеяБанк. Умови кредитування останнього викликають більший інтерес, оскільки карта розстрочки доставляється кур’єром в будь-яку точку України.

Згідно з умовами кредитування користуватися картою безпроцентної розстрочки клієнт зможе тільки в певних магазинах партнерської мережі банку. Це продуктові мережевики, магазини техніки та електроніки. У список входять невеликі мережеві відділи одягу, взуття, косметики, аптечні мережі і багато іншого.

Максимальна сума розстрочки по карті складає 300 тис. грн., Але такий ліміт видається лише позичальникам з високим доходом. Найчастіше первинний ліміт для клієнтів становить 10-30 тис. грн.
Термін безвідсоткового кредитування від 3 до 12 місяців в залежності від місця, де була здійснена покупка. Справа в тому, що різні магазини виставляють різні терміни кредитування.

Отримати карту Альфа-Банк просто: клієнтові потрібно залишити дистанційну заявку в інтернеті і дочекатися рішення. Перевірка займе 10-15 хвилин. Якщо позика схвалять, карту доставлять кур’єром або відправлять поштою. При отриманні пластик потрібно активувати і можна здійснювати покупки.

Простота і зручність отримання полягає в тому, що клієнту не потрібно збирати довідки з роботи, документи або папери, що підтверджують дохід, трудову діяльність. Отримати кредит без відмови в Альфа-Банку можна по паспорту і не виходячи з дому.

Кредитний продукт видається клієнтам з різною кредитною історією. Банк допускає можливість випуску карти для позичальників з гарною КІ, для тих, хто не раз робив невеликі прострочення у виплаті щомісячних внесків. Однак позичальникам з істотними пророками банк не готовий схвалити заявку.

Йдеться про клієнтів, у яких заборгованість перевищує 30-ти денний термін, які мають виконавчі провадження у судових приставів, або не платять за поточними кредитними зобов’язаннями.

Пластик видається резидентам України з 18 років, які постійно прописані на території країни і мають роботу.

Також клієнт зможе звернутися в інший банк за отриманням позики.
Якщо кредитна історія зіпсована не так сильно, а є 3-5 прострочень по щомісячним внескам тривалістю не більше 30 днів, то досить буде оформити і погасити 2-3 мікрокредиту в МФО. Після цього клієнт отримає споживчий кредит без відмови в банку.

Напоминаем, Вы можете воспользоваться Facebook ботом для подбора кредита:
Эксперт по Кредитам

Cтоит прочитать

Услуга «кредит за откат»: спасение или начало конца?

Если верить статистике, большая часть дорогих приобретений берётся покупателями в кредит, а задолженность перед разными финансовыми учреждениями имеется у каждого 3-го гражданина Украины. В ходе оформлении договора нередко случаются разногласия, поскольку далеко не все украинцы соответствуют требованиям кредитующих структур (будь ...

Микрозайм от МФО — лучше, чем в банке?

Каждый из нас пытается тщательно планировать свой бюджет и взвешенно принимать решения о тех или иных расходах. Но никто не застрахован от обстоятельств, когда средства становятся нужными внезапно и в срочном порядке. Это может быть неожиданная поломка автомобиля, возможность выгодно ...

Кредитование при карантине с коронавирусом

Мы уже ранее рассказывали о том, что произойдет, если Вы не будете гасить кредит с образованием просрочки. Штрафные санкции за потребительский кредит во время карантина отменены Граждане Украины, у которых есть потребительский кредит и нарушившие условия договора с 1 марта ...

Чем грозит просрочка по кредиту

Просроченный кредит — ситуация вполне обыденная и частая. Статистика гласит, что в Украине количество невозвратов по кредитным договорам растёт с каждым годом. Несмотря на относительную простоту заключения кредитного договора с банком, или, что ещё проще, с МФО, гарантировать отсутствие форс-мажорных ...

  • КРЕДИТ НА КАРТУ
  • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
  • КРЕДИТ ОНЛАЙН
  • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
3 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
10 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
45 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
3 грн
200000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
200 грн
200000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: