Що таке онлайн-кредит і чи безпечна така сучасна банківська операція в наш час?

У століття високих технологій, коли велика частина часу проходить в інтернеті, така новинка як онлайн-кредит стала дуже популярна серед нашого суспільства. Це можна пояснити тим, що даний кредит значно економить час, дуже зручний, оформити його можна просто і швидко.

Щоб оформити заявку на кредит 0% в інтернеті, ви використовуєте тільки інтернет і комп’ютер. Серед безлічі пропозицій в мережі, можна підібрати найвигідніші умови для вас.

Фінансові організації завжди намагаються здивувати новинками своїх клієнтів і йдуть в ногу з часом. В інтернеті можна знайти величезну кількість банків, які надають дану послугу. Серед них ПриватБанк, А-Банк, Альфа-Банк, монобанк і ін.

Щоб отримати кредит в мережі, потрібно виконати наступні дії:

1) вибір кредитної організації (наприклад вибір банку можна здійснити в фінансовому супермаркеті);

2) потрібно натиснути на кнопку «Залишити заявку»;

3) наступний етап — це вибір ліміту, терміну кредитування, також потрібно дізнатися щомісячний платіж по кредиту;

4) заповнення анкети на офіційному сайті банку;

5) після заповнення анкети співробітник банку повідомляє вам по телефону рішення угоди і уточнює умови договору;

6) якщо вам схвалили заявку на кредит, то грошову суму можна отримати двома способами: а) у відділенні банку, б) за допомогою перекладу на карту або на рахунок.

Щоб знизити процентну ставку по онлайн-кредиту, то крім основного документа, що підтверджує вашу особу (паспорт), можна пред’явити довідку про доходи. Якщо необхідна сума велика, то кредитна організація може зажадати додаткові документи — це ІПН, водійські права, ІПН, закордонний паспорт і т.д

Кредит завжди залежить від мети його використання. Серед видів онлайн-кредиту можна виділити споживчий кредит, кредит без застави та поручителів, автокредит, іпотечний кредит, кредит під заставу. Кредит на банківську карту в режимі онлайн, мікропозик.

Основні плюси і мінуси подачі заявки на кредит онлайн:

+ Зручність. Особисте відвідування при оформленні кредитного договору не вимагається. За короткий час, є можливість розглянути більше фінансових організацій і порівняти умови надання кредиту онлайн і підібрати найбільш підходяще вам;

+ Швидкість розгляду. Такі заявки зазвичай дуже швидко розглядаються, відповідь на заявку приходить приблизно через день;

+ Є можливість придбати товар в кредит, який був обраний в інтернет-магазині;

+ Також є варіант отримати грошові кошти на карту або на електронний гаманець;

— Процентна ставка такого кредиту висока. Це пов’язано з великими ризиками у кредиторів, щоб убезпечити себе, банки видають такі кредити на короткі терміни і під великі відсотки;

— По що вас цікавлять потрібно дзвонити і писати консультанту, це не дуже зручно, у вас не завжди може виявитися вихід в інтернет або навіть коштів на балансі для дзвінка;

— Якщо грошова сума потрібна терміново і готівкою, то необхідно все ж відвідати фінансова установа;

— Кредитні установи беруть комісії за переведення в готівку грошових коштів, за переклад, щоб погасити щомісячний платіж по кредиту, за послугу інформування і т.д .;

— Можливість оформлення кредиту онлайн не у всіх містах України. Основна вимога, щоб позичальник був прописаний і працював в місті, де розташоване відділення банку;

— Щоб знизити ризик невиплати кредиту, банк вводить різні вимоги, просить у позичальника детальну анкету, копії або скановані документи. Це ще один незручний момент з яким стикається позичальник.

При оформленні онлайн-кредиту є великий ризик шахрайства. Якщо ви отримали грошову суму на ваш зареєстрований гаманець, є варіант, що хакери, які можуть зламати таку платіжну систему, можуть вкрасти ваші гроші.

Також існує ризик оприлюднити свої персональні дані. Кредитор вимагає копії паспорта, ІПН та інші особисті документи для оформлення угоди. Ними можуть скористатися шахраї.

Але можна і убезпечити себе від шахрайських дій. Оформляйте онлайн-кредит тільки в перевірених фінансових організаціях. На офіційному сайті кредитної організації, звичайно зазвичай відсоток буде вище, але головне безпеку угоди. Також потрібно уважно читати умови кредитного договору.

Також можна подивитися офіційні документи банку, наприклад, повинна бути банківська ліцензія від Нацбанку на здійснення банківських операцій.

Виявляючи належну пильність і уважність, ви можете оформити онлайн-кредит з мінімальними для себе наслідками.

громадянство України
Вік від 18 років
Будь-яка кредитна історія

Умови видачі кредиту:

Мінімальний відсоток за позикою — 0% в рік. Максимальний відсоток — 680% в рік. Видаються на суми від 500 гривень до 200 000 гривен. Терміни подання позик — від 62 до 1080 днів. При виявленні прострочення виплат, кредитна організація щодня нараховує неустойку, складову 0,1% від простроченої суми, при цьому неустойка не перевищує 10% від загальної суми позики. При тривалих затримках грошових виплат інформація про недобросовісних позичальників передається в Бюро Кредитних Історій (БКІ).

Приклад розрахунку виплат по кредиту:

Позичальник бере кредит в розмірі 100 000 гривень на 90 днів. Щомісячна ставка по кредиту дорівнює 10%. Через 90 днів позичальник повинен повернути 130 000 гривен. У зазначену суму входить 100 000 гривень (сума позики) і 30 000 гривень — відсотки за користування кредитом.

Наслідки за умови несплати позикових коштів:

У разі неповернення позикових коштів в зазначений в договорі термін, кредитна організація накладає штраф за прострочені платежі. Даний штраф в середньому дорівнює 0,1% від суми позики. При недотриманні позичальником домовленостей по оплаті позики, інформація про даний позичальника відправляється в єдиний реєстр боржників, його заборгованість може бути передана одному з колекторських агентств України. Про всі виплати боргу кредитна організація заздалегідь повідомляє позичальників за допомогою SMS і листів по email. Настійно закликаємо вносити платежі завчасно. При дотриманні термінів і сум виплат, у позичальника формується хороша кредитна історія. Це збільшує ймовірність на отримання максимально вигідних і лояльних кредитів. Пропозиції на сайті не є офертою. Підсумкові умови кредитування уточнюйте при прямому спілкуванні з кредиторами. Сайт фінго не робить фінансових послуг. Плата за надану інформацію також не стягується.

Напоминаем, Вы можете воспользоваться Facebook ботом для подбора кредита:
Эксперт по Кредитам
 • Лана Север

  Гадаю, що в наш час послуга онлайн кредитів актуальна. Не стоїш у чергах до спеціалістів по кредитуванню. Подав заявку в дома і все. Але як із будь-яким кредитом треба бути обережними та в вчасно сплачувати.

 • Виолетта

  Доброго часу доби. Ми живемо в сучасному світі, де править інтернет, тому вважаю, що онлайн кредит це дуже зручна пропозиція. Для цього не треба йти в банк і стояти в черзі. Оформлення багато часу не займе.

 • Діма

  Доброго дня, зараз майже всі користуються інтернетом, і це дуже економить час.
  Онлайн кредити це дуже зручно тому, що не потрібно стояти в черзі і витрачати свій час, увів свої дані, зробив пару фото і все. Дуже зручно.

 • Sasha Kovalchuk

  Дуже зручно використовувати онлайн-кредит, в сучасному світі стає все більше можливостей того, що можна зробити, сидячи дома, через інтернет.

 • Аня Левченко

  Онлайн кредит дуже зручний для людей які потребують фінансової допомоги, а бігати з документами по банкам немає часу. Тому одобрюю такий вид кредиту!

 • Николай

  Я вважаю, що онлайн кредит це гідна штука,яка може допомагати в найважливіших моментах нашого життя. Рекомендую усім брати онлайн кредит, якщо вам необхідні миттєві кошти.

Cтоит прочитать

Що таке онлайн-кредит і чи безпечна така сучасна банківська операція в наш час?

У століття високих технологій, коли велика частина часу проходить в інтернеті, така новинка як онлайн-кредит стала дуже популярна серед нашого суспільства. Це можна пояснити тим, що даний кредит значно економить час, дуже зручний, оформити його можна просто і швидко. Щоб ...

Відмінність позики від кредиту та їх важливі особливості

Багато користувачів вважають рівноцінними поняття «кредит» та «позика». Але насправді це зовсім не одне і те ж. Розглянемо, чим же відрізняється кредит від позики. У момент укладення договору на отримання позики сторони іменуються «позичальник» і «позикодавець», у кредитної угоди сторони ...

Що таке пролонгація кредиту?

Під пролонгацією на увазі збільшення терміну, протягом якого можна погасити кредит. Пролонгація дозволить знизити розмір щомісячного платежу або збільшити суму кредиту. Для її оформлення буде необхідно підписати новий договір. Будь-яка умова кредитного договору можна змінити за обопільною згодою в рамках ...

Що таке 3D Secure і 3DS-аутентифікація

3D Secure - протокол авторизації при оплаті товарів і послуг через інтернет за допомогою банківської карти. 3DS-авторизація включає підтвердження платежу за допомогою коду безпеки. Вона замінює собою введення PIN-коду для онлайн-платежів При оплаті в звичайному магазині ви вставляєте карту в ...

 • КРЕДИТ НА КАРТУ
 • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
 • КРЕДИТ ОНЛАЙН
 • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
3 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
10 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
45 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
3 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
48 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: