Розстрочка по кредитній карці від Монобанк

monobank

Протягом декількох останніх років карти розстрочки в Україні стали настільки популярні, що всі нові і нові банки випускають власні картки з розстрочкою. Монобанк не став винятком і презентував власну програму розстрочки, яка разюче відрізняється від інших. Вона доступна по кредитній карці Монобанк.

До цього банки створювали окрему картку розстрочки, як абсолютно новий продукт, але в Монобанк вирішили поєднати можливості кредитної карти і карти розстрочки в одному платіжному інструменті.
Карта розстрочки від Монобанк — це звичайна кредитна картка, по якій клієнт може самостійно підключити розстрочку на будь-яку досконалу операцію в партнерській мережі магазинів.

Оплачуючи послуги і продукти в партнерських магазинах кредитною карткою, клієнт витрачає свій кредитний ліміт, але при цьому платить в розстрочку під 0%.
monobank
За досконалу аналогічну операцію в інших магазинах банк нараховує відсотки відповідно до умов по кредитній картці. Так, карта поєднує в собі безпроцентну розстрочку і платний кредит за рахунок одного кредитного ліміту.

На яких картах Монобанк діє розстрочка?

Якщо у вас вже є кредитна карта Монобанк, значить, ви можете підключити розстрочку без оформлення нового пластика. Послуга надається за всіма діючими кредитними картками монобанк, в тому числі і по новій карті АйронБанк

Вимоги до потенційного позичальника

Отримати картку розстрочки Монобанк можуть позичальники, які відповідають основним мінімальним вимогам кредитора:

Вік від 18 до 70 років
Постійна прописка в Укр.
громадянство Укр.
Джерело доходу
Наявність власного телефону

Як оформити карту розстрочки монобанк?

Монобанк — дистанційний банк, з яким всі питання вирішуються через офіційний сайт (в онлайн-чаті, електронною поштою) або по гарячій телефонній лінії, дзвінок на яку буде безкоштовним.

Якщо ви хочете отримати карту розстрочки, спочатку потрібно залишити заявку, повністю вказавши свої паспортні дані, відомості про доходи та роботі.

Буквально протягом 5 хвилин банк винесе рішення по заявці і повідомить про нього в смс-повідомленні. Якщо заявка на відкриття картки розстрочки буде схвалена монобанк, з клієнтом зв’яжеться персональний менеджер, щоб домовитися про зустріч.

Доставка карт монобанк здійснюється майже по всій Україні практично в кожен населений пункт країни. Як тільки персональний менеджер отримує на руки карту клієнта (1-2 дні), він зв’язується з ним, щоб домовитися про час і місце зустрічі. Клієнт може призначити зустріч прямо у себе вдома, на роботі, в іншому зручному місці.

У призначений час співробітник привезе карту і документи за вказаною адресою, передасть клієнтові договір для ознайомлення і підпису, зробить фото паспорта і самого клієнта з картою в руках. Це обов’язкові умови укладення договору.

Умови по карці розстрочцi Монобанк

Загальні умови по обслуговуванню карти розстрочки монобанк будуть аналогічними умовами кредитної картки, а ось умови розстрочки єдині на всіх тарифах.

Monobank

Скільки можна брати розстрочок?

Купувати в розстрочку можна до тих пір, поки кредитний ліміт карти повністю не витратиться. Таким чином, клієнт не обмежений у кількості діючих розстрочок, головне, щоб його доходу вистачило для погашення всіх платежів.

Як розраховується розстрочка в монобанк?

Розстрочка в монобанк розраховується досить просто — береться сума покупки і ділиться на кількість місяців розстрочки (у кожного магазину-партнера свій термін). Так виходить щомісячний платіж по розстрочці.
Умови розстрочки Монобанк

Магазини-партнери монобанк по розстрочці

За заявою Монобанк всього налічується понад 100 магазинів-партнерів по всій Україні, але поки список не так великий, як хотілося б.

Найбільші партнери банку по розстрочці представлені в таблиці. Тут є турагентства, магазини одягу та взуття, техніки і т.д.
Партнери Монобанку

Переваги розстрочки по карті монобанк

1.Плюс в тому, що це не окрема карта, а послуга, яку можна підключити в рамках діючої кредитної картки Монобанк
2.Висока лояльність кредитної організації, а значить, високий відсоток схвалення карти розстрочки
3.Великий кредитний ліміт
4.Проста і швидка процедура оформлення карти розстрочки з доставкою додому
5.Якщо у вас гарна кредитна історія і нормальна платоспроможність, ви можете отримати низьку процентну ставку за кредитним лімітом, який починається з 20% річних
6.Для оформлення картки потрібен тільки паспорт. Довідки про працевлаштування та доходи не потрібні.

Питання і відповіді по карті розстрочки монобанк

Що буде, якщо я пропущу платіж по розстрочці в Монобанк?
Відповідь: Якщо ви вчасно не внесете черговий платіж по розстрочці, то з дати, наступної за днем ​​передбачуваного погашення монобанк нарахує на суму простроченого платежу процентну ставку по тарифам кредитної картки.
При цьому жодних штрафних санкцій або пені за прострочення платежу по розстрочці стягуватися не будуть.

Сума, що залишилася розстрочки за вирахуванням такого платежу буде тарифікуватися за умовами розстрочки, тобто, під 0%. Принаймні до тих пір, поки клієнт не пропустить наступний платіж по розстрочці. В цьому випадку і на нього будуть нараховані відсотки, як за безготівкову операцію оплати послуг відповідно до тарифу.

Чи можна перевести в готівку гроші за рахунок розстрочки?
Відповідь: Ні, в монобанк розстрочка діє тільки на безготівкову оплату товарів і послуг виключно в партнерських магазинах.

Знімати гроші з карти розстрочки можна, але за рахунок кредитного ліміту і по тарифам карти + комісія за зняття.

Чи можна оплатити розстрочкою кредити в інших банках?
Відповідь: Ні, адже розстрочка Монобанк надається тільки в конкретних магазинах партнерської мережі, її потрібно підключати заздалегідь перед здійсненням покупки. Будь-які інші операції по карті будуть здійснені за рахунок кредитного ліміту і розраховані відповідно до тарифів.

Напоминаем, Вы можете воспользоваться Facebook ботом для подбора кредита:
Эксперт по Кредитам

Cтоит прочитать

Услуга «кредит за откат»: спасение или начало конца?

Если верить статистике, большая часть дорогих приобретений берётся покупателями в кредит, а задолженность перед разными финансовыми учреждениями имеется у каждого 3-го гражданина Украины. В ходе оформлении договора нередко случаются разногласия, поскольку далеко не все украинцы соответствуют требованиям кредитующих структур (будь ...

Микрозайм от МФО — лучше, чем в банке?

Каждый из нас пытается тщательно планировать свой бюджет и взвешенно принимать решения о тех или иных расходах. Но никто не застрахован от обстоятельств, когда средства становятся нужными внезапно и в срочном порядке. Это может быть неожиданная поломка автомобиля, возможность выгодно ...

Кредитование при карантине с коронавирусом

Мы уже ранее рассказывали о том, что произойдет, если Вы не будете гасить кредит с образованием просрочки. Штрафные санкции за потребительский кредит во время карантина отменены Граждане Украины, у которых есть потребительский кредит и нарушившие условия договора с 1 марта ...

Чем грозит просрочка по кредиту

Просроченный кредит — ситуация вполне обыденная и частая. Статистика гласит, что в Украине количество невозвратов по кредитным договорам растёт с каждым годом. Несмотря на относительную простоту заключения кредитного договора с банком, или, что ещё проще, с МФО, гарантировать отсутствие форс-мажорных ...

  • КРЕДИТ НА КАРТУ
  • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
  • КРЕДИТ ОНЛАЙН
  • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
3 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
10 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
45 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
3 грн
200000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
200 грн
200000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: