Основні характеристики ідеального позичальника

Взяти кредит у фінансовій організації — процес досить складний, а отримати велику суму важче подвійно. Банк оцінює критерії платоспроможності, кредитну історію і ще цілий ряд характеристик. Щоб відповідати вимогам, що пред’являються кредитором, клієнт повинен відповідати 5 характеристикам ідеального позичальника.

Рівень доходу

Головна і найпоширеніша причина відмови у видачі кредиту — недостатній кредитний ліміт.
Дана фраза означає, що вашого доходу не вистачає для взяття запитаної суми. І хоч банки самі цього ніколи не пропонують, спробуйте запитати до видачі меншу суму. Оцінити свій рівень доходу легко.
Береться весь сукупний заробіток, віднімаються всі витрати, і виходить шукана величина. Якщо вона менше 60% від доходу, то кредит навряд чи видадуть.

Місце роботи
Банк приділяє увагу не тільки вашій професії і стажу на одному робочому місці, а й оцінює компанію, в якій ви працюєте. Якщо у фірми борги або частина співробітників має борги по поверненню кредиту, то це теж вплине на рішення банку.
Кредитна історія
Якщо в минулому у позичальника були проблеми з простроченням чергових платежів, навіть 2-3 денні, то банк поставиться до нього більш насторожено.
Бажано регулярно перевіряти свою кредитну історію — раз на рік або квартал.

Відносини з законом
Судимість, навіть умовна, ставить хрест на отриманні кредиту. Банки намагаються не мати справу з незаконослухняним громадянами.

Особисті якості
На видачу впливає ряд сукупних чинників: Зовнішній вигляд Поведінка Рівень освіти Сімейний стан Статева приналежність На думку кредиторів, ідеальний позичальник, це жінка 33-47 років, заміжня, з двома дітьми. Потрапляєте ви під ці характеристики? Поділитися своїм досвідом оформлення позик ви можете в коментарях до цієї статті.

Напоминаем, Вы можете воспользоваться Facebook ботом для подбора кредита:
Эксперт по Кредитам

Cтоит прочитать

Услуга «кредит за откат»: спасение или начало конца?

Если верить статистике, большая часть дорогих приобретений берётся покупателями в кредит, а задолженность перед разными финансовыми учреждениями имеется у каждого 3-го гражданина Украины. В ходе оформлении договора нередко случаются разногласия, поскольку далеко не все украинцы соответствуют требованиям кредитующих структур (будь ...

Микрозайм от МФО — лучше, чем в банке?

Каждый из нас пытается тщательно планировать свой бюджет и взвешенно принимать решения о тех или иных расходах. Но никто не застрахован от обстоятельств, когда средства становятся нужными внезапно и в срочном порядке. Это может быть неожиданная поломка автомобиля, возможность выгодно ...

Кредитование при карантине с коронавирусом

Мы уже ранее рассказывали о том, что произойдет, если Вы не будете гасить кредит с образованием просрочки. Штрафные санкции за потребительский кредит во время карантина отменены Граждане Украины, у которых есть потребительский кредит и нарушившие условия договора с 1 марта ...

Чем грозит просрочка по кредиту

Просроченный кредит — ситуация вполне обыденная и частая. Статистика гласит, что в Украине количество невозвратов по кредитным договорам растёт с каждым годом. Несмотря на относительную простоту заключения кредитного договора с банком, или, что ещё проще, с МФО, гарантировать отсутствие форс-мажорных ...

  • КРЕДИТ НА КАРТУ
  • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
  • КРЕДИТ ОНЛАЙН
  • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
3 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
10 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
45 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
3 грн
200000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
200 грн
200000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: