Основні характеристики ідеального позичальника

Взяти кредит у фінансовій організації — процес досить складний, а отримати велику суму важче подвійно. Банк оцінює критерії платоспроможності, кредитну історію і ще цілий ряд характеристик. Щоб відповідати вимогам, що пред’являються кредитором, клієнт повинен відповідати 5 характеристикам ідеального позичальника.

Рівень доходу

Головна і найпоширеніша причина відмови у видачі кредиту — недостатній кредитний ліміт.
Дана фраза означає, що вашого доходу не вистачає для взяття запитаної суми. І хоч банки самі цього ніколи не пропонують, спробуйте запитати до видачі меншу суму. Оцінити свій рівень доходу легко.
Береться весь сукупний заробіток, віднімаються всі витрати, і виходить шукана величина. Якщо вона менше 60% від доходу, то кредит навряд чи видадуть.

Місце роботи
Банк приділяє увагу не тільки вашій професії і стажу на одному робочому місці, а й оцінює компанію, в якій ви працюєте. Якщо у фірми борги або частина співробітників має борги по поверненню кредиту, то це теж вплине на рішення банку.
Кредитна історія
Якщо в минулому у позичальника були проблеми з простроченням чергових платежів, навіть 2-3 денні, то банк поставиться до нього більш насторожено.
Бажано регулярно перевіряти свою кредитну історію — раз на рік або квартал.

Відносини з законом
Судимість, навіть умовна, ставить хрест на отриманні кредиту. Банки намагаються не мати справу з незаконослухняним громадянами.

Особисті якості
На видачу впливає ряд сукупних чинників: Зовнішній вигляд Поведінка Рівень освіти Сімейний стан Статева приналежність На думку кредиторів, ідеальний позичальник, це жінка 33-47 років, заміжня, з двома дітьми. Потрапляєте ви під ці характеристики? Поділитися своїм досвідом оформлення позик ви можете в коментарях до цієї статті.

Напоминаем, Вы можете воспользоваться Facebook ботом для подбора кредита:
Эксперт по Кредитам

Cтоит прочитать

Законны ли онлайн кредиты

Многие микрофинансовые организации взаимодействуют с клиентами заочно, используя для этого современные цифровые технологии. Онлайн-кредиты, несомненно, очень удобны, ведь такой способ позволяет заёмщику получить необходимую сумму на карту в любое время суток, не покидая стен дома. В процессе оформления сделки заёмщик ...

Відмінність мікропозики від кредиту

І банківські кредити, і мікропозики дозволяють населенню вирішувати свої фінансові проблеми. І банки, і мікрофінансові організації позичають своїм клієнтам грошові кошти, отримуючи при цьому прибуток, сума якої залежить від розміру процентної ставки. Власне, на цьому і закінчується подібність цих двох ...

Можно ли уехать за границу с непогашенным кредитом

Наши соотечественники всё чаще отправляются в поездки за рубеж с туристическими целями, в служебные командировки, на заработки или для получения образования. Возможности для выезда за границу значительно расширились благодаря введению безвизового режима с Европейским Союзом, но многих жителей Украины интересует, ...

Как правильно вносить платежи по кредиту и избежать штрафов

Заключение кредитного договора в банке предполагает согласие заёмщика на чёткое следование установленному графику платежей. Если он будет допускать просрочки, банк не станет временить с наложением штрафов (они также прописываются в договоре). Но при этом далеко не каждый банковский сотрудник будет ...

  • КРЕДИТ НА КАРТУ
  • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
  • КРЕДИТ ОНЛАЙН
  • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
3 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
10 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
45 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
3 грн
200000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
200 грн
200000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: