Основні характеристики ідеального позичальника

Взяти кредит у фінансовій організації — процес досить складний, а отримати велику суму важче подвійно. Банк оцінює критерії платоспроможності, кредитну історію і ще цілий ряд характеристик. Щоб відповідати вимогам, що пред’являються кредитором, клієнт повинен відповідати 5 характеристикам ідеального позичальника.

Рівень доходу

Головна і найпоширеніша причина відмови у видачі кредиту — недостатній кредитний ліміт.
Дана фраза означає, що вашого доходу не вистачає для взяття запитаної суми. І хоч банки самі цього ніколи не пропонують, спробуйте запитати до видачі меншу суму. Оцінити свій рівень доходу легко.
Береться весь сукупний заробіток, віднімаються всі витрати, і виходить шукана величина. Якщо вона менше 60% від доходу, то кредит навряд чи видадуть.

Місце роботи
Банк приділяє увагу не тільки вашій професії і стажу на одному робочому місці, а й оцінює компанію, в якій ви працюєте. Якщо у фірми борги або частина співробітників має борги по поверненню кредиту, то це теж вплине на рішення банку.
Кредитна історія
Якщо в минулому у позичальника були проблеми з простроченням чергових платежів, навіть 2-3 денні, то банк поставиться до нього більш насторожено.
Бажано регулярно перевіряти свою кредитну історію — раз на рік або квартал.

Відносини з законом
Судимість, навіть умовна, ставить хрест на отриманні кредиту. Банки намагаються не мати справу з незаконослухняним громадянами.

Особисті якості
На видачу впливає ряд сукупних чинників: Зовнішній вигляд Поведінка Рівень освіти Сімейний стан Статева приналежність На думку кредиторів, ідеальний позичальник, це жінка 33-47 років, заміжня, з двома дітьми. Потрапляєте ви під ці характеристики? Поділитися своїм досвідом оформлення позик ви можете в коментарях до цієї статті.

Напоминаем, Вы можете воспользоваться Facebook ботом для подбора кредита:
Эксперт по Кредитам

Cтоит прочитать

Що таке онлайн-кредит і чи безпечна така сучасна банківська операція в наш час?

У століття високих технологій, коли велика частина часу проходить в інтернеті, така новинка як онлайн-кредит стала дуже популярна серед нашого суспільства. Це можна пояснити тим, що даний кредит значно економить час, дуже зручний, оформити його можна просто і швидко. Щоб ...

Відмінність позики від кредиту та їх важливі особливості

Багато користувачів вважають рівноцінними поняття «кредит» та «позика». Але насправді це зовсім не одне і те ж. Розглянемо, чим же відрізняється кредит від позики. У момент укладення договору на отримання позики сторони іменуються «позичальник» і «позикодавець», у кредитної угоди сторони ...

Що таке пролонгація кредиту?

Під пролонгацією на увазі збільшення терміну, протягом якого можна погасити кредит. Пролонгація дозволить знизити розмір щомісячного платежу або збільшити суму кредиту. Для її оформлення буде необхідно підписати новий договір. Будь-яка умова кредитного договору можна змінити за обопільною згодою в рамках ...

Що таке 3D Secure і 3DS-аутентифікація

3D Secure - протокол авторизації при оплаті товарів і послуг через інтернет за допомогою банківської карти. 3DS-авторизація включає підтвердження платежу за допомогою коду безпеки. Вона замінює собою введення PIN-коду для онлайн-платежів При оплаті в звичайному магазині ви вставляєте карту в ...

  • КРЕДИТ НА КАРТУ
  • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
  • КРЕДИТ ОНЛАЙН
  • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
3 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
10 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
45 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
3 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
48 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: