5 причин взяти кредит онлайн в ПростоЗайм

Мікрофінансування в Україні привертає величезну кількість людей, які потребують в онлайн-кредитах. Конкуренція серед мікрофінансових організацій зростає, з кожним новим днем ​​з’являється все більше кредитних організацій. Як вибрати серед них ту, яка буде відповідати всім вимогам? Це питання цікавить багатьох потенційних клієнтів, які потребують термінового позику до зарплати або на тривалий термін.

5 причин отримати мікропозику мрії в ПростоЗайм: низькі ставки, різні сегменти кредитування, тривалі і короткі терміни і т.д. Які вимоги ставить компанія до клієнтів? На які цілі надають гроші в борг? Як самому розрахувати процентну ставку і переплату по позиці в ПростоЗайм без використання калькуляторів? Простий розрахунок за формулою з прикладом.

«Ідеальний» позичальник за версією ПростоЗайм

Кредитна організація ПростоЗайм досить принципова в відборі потенційних позичальників. Тут готові запропонувати гроші лише тим клієнтам, які зареєстровані та проживають на постійній основі в Україні

Позики видаються з 18 років, що дозволяє отримати гроші в борг навіть працюючим студентам. А ось пенсіонери можуть розраховувати на надання грошей тільки у віці до 60 років, не старше.

В основному позики в організації розраховані на середній клас і працююче населення регіону. Отримати мікрокредит можна лише при постійному джерелі доходу, яким може бути зарплата або пенсія.

Тут готові надати кредит на різні споживчі потреби своїх позичальників:

Погашення заборгованості за послуги житлово-комунальних господарств, повернення старого боргу, погашення кредитів і позик в інших кредитних організаціях.
Незапланована дорога покупка. Це може бути абсолютно будь-яка річ, потрібна позичальника: від б / у телефону до нового айфона, від сукні з розпродажу до брендових кросівок, від уживаного велосипеда до мотоцикла і т.д.
Медичні послуги. Часто гроші можуть знадобитися на лікування хворого зуба, корекцію зору, оплату окулярів або лінз, покупку дорогих медикаментів і т.д. Також позикові кошти можуть знадобитися для проходження різних оздоровчих процедур, лікувального масажу і т.п.
Дрібний ремонт побутової техніки, квартири, автомобіля, заміна певних запчастин, текстилю і т.д.
Повсякденні витрати при нестачі власних коштів. Часто гроші потрібні на найнеобхідніше: бензин, продукти харчування, обіди дитини в школі, проїзд в громадському транспорті і т.д.

Якщо вам потрібен позику на дані цілі, ви можете також розглянути інші пропозиції з безкоштовним першим кредитом.

Як подається заявка на мікропозику в ПростоЗайм?

Подати стандартну заявку клієнт може через інтернет. Це найшвидший і простий спосіб оформлення мікрокредиту, існуючий на даний момент. Щоб подати заявку, позичальник повинен заповнити коротку анкету, вказавши основні дані паспорта, місця роботи, адреса проживання. Також в анкеті будуть питання особистого характеру, що розкривають особисту інформацію. Коли всі поля будуть заповнені, заявку можна відправляти на розгляд.

prostozaim

Попереднє рішення стане відомо вже через 15 хвилин. На мобільний телефон позичальника, вказаного в анкеті, прийде смс з рішенням.

Як розрахувати мікрокредит в ПростоЗайм за формулою з прикладами?

Процентну ставку по стандартному мікропозик до зарплати з одноразовим погашенням можна розрахувати за формулою:
Відсотки за 1 добу = (переплата в гривнях за 1 день / сума позики) * 100

Щоб зробити розрахунок, потрібно спочатку дізнатися переплату в гривнях на добу. Для цього скористаємося іншою формулою:
Переплата за 1 день = (платіж разом з переплатою-сума позики) / дні позики

Як приклад розрахуємо процентну ставку по мікрокредитів в сумі 7500 на 13 днів. Підсумковий платіж при заданих параметрах складе 8969 гривень. Підставляємо всі дані в другу формулу і розраховуємо переплату за 1 день:
Переплата за 1 день = (8969-7500) / 13 = 113 гривень

Знаючи переплату за 1 день, ми можемо розрахувати% ставку за добу, підставивши відомі дані в першу формулу:
Відсотки за 1 добу = (113/7500) * 100 = 1.5%

Якщо ви вже знаєте процентну ставку по мікропозик і хочете розрахувати переплату за весь термін кредитування, слід скористатися іншою формулою:
Переплата за 1 день = (відсотки за добу / 100) * сума позики
Переплата за 1 день = (1.5 / 100) * 7500 = 113 грн.

Таким чином, ми дізналися переплату за 1 день в гривнях. Щоб дізнатися переплату за весь термін, потрібно помножити цю цифру на кількість днів користування позикою:
Переплата за 13 днів = 113 * 13 = тисяча чотиреста шістьдесят дев’ять гривень

1-я причина отримати мікропозику в ПростоЗайм — можливість оформити гроші в різних сегментах кредитування

Справа в тому, що мікрокредітной організація ПростоЗайм пропонує своїм клієнтам кілька програм кредитування, які знаходяться в різних сегментах.

Позичальники, яким потрібні гроші до зарплати, можуть отримати тут короткостроковий мікрокредит на вирішення поточних потреб з одноразовим погашенням в кінці терміну. Тим, кому потрібен великий мікропозик на тривалий термін, підійде довгостроковий мікрокредит. Погашення позики тут відбувається щомісячними ануїтетними платежами.

2-я причина — різні суми і терміни на вибір клієнта

Позичальники можуть отримати невеликий мікрокредит або велику позику в сумі до 10 000 гривень без обмежень за лімітами. Це означає, що позичальник зможе вирішити дрібні нагальні проблеми (купити продукти, бензин, оплатити рахунки, повернути борг і т.д.) і вирішити більш вагомі проблеми, які потребують фінансової участі (зробити ремонт, замовити пластикові вікна, купити комплект гуми на автомобіль, зробити ОСАГО і т.д.)

Різняться і терміни кредитування. Якщо гроші потрібні на пару тижнів, позичальник може вибрати позику «До зарплати» з максимальним терміном кредитування 30 днів. Якщо розрахунок йде на велику суму, яку неможливо повернути за 1 раз, можна отримати мікрокредит на термін від 2 до 6 місяців з щомісячним погашенням.

3-тя причина — можливість замовити рефінансування позики у інших кредиторів

Компанія ПростоЗайм пропонує не тільки позики без цільового призначення, а й спеціальні мікрокредити на рефінансування заборгованості перед іншими кредиторами. Це можуть бути банківські організації, мікрофінансові компанії і т.д.

4-я причина — низькі процентні ставки в порівнянні з конкурентами

Процентні ставки по всіх продуктах кредитної організації є відносно невисокими і можуть запросто конкурувати з переплатою в найпопулярніших організаціях країни. Так, наприклад, переплата для нових клієнтів за короткостроковими мікрокредитів становить всього 1,5% на добу, а для постійних позичальників діє пільгова ставка 1% в день.

Напоминаем, Вы можете воспользоваться Facebook ботом для подбора кредита:
Эксперт по Кредитам

Cтоит прочитать

Хто з компаній дає мікропозику під 0 відсотків?

Сьогодні актуальним продуктом в деяких організаціях є безвідсоткова мікропозика для нових позичальників. Якщо потенційний клієнт не реєстрував особистий кабінет і ніколи не брав гроші в борг у цій компанії, йому схвалять мікропозику під 0 відсотків. Такі умови пропонують відразу кілька ...

Мікрокредити онлайн переказом на карту без перевірки кредитної історії

На нашому сайті можна представлені вигідні мікрокредити онлайн з переказом на карту без перевірки кредитної історії. Тут зібрана величезна база кредиторів, які пропонують дистанційні інтернет-позики з мінімальними перевірками. Деякі з них взагалі не перевіряють кредитну історію, видають гроші в борг ...

3 кращі кредитні картки без довідок і поручителів

Кредитні карти без довідок і поручителів - швидкий спосіб отримати пластик в день звернення. Банк не обтяжує позичальника збором величезного пакету документів, пропонуючи отримати кредитні кошти по одному паспорту протягом декількох годин. Ви можете переконатися в цьому самі і оформити ...

3 популярні кредитні картки з пільговим періодом на зняття готівки

Кредитні картки з грейс періодом на зняття готівки - унікальна можливість безкоштовно користуватися засобами банку за готівковий розрахунок. Незважаючи на повсюдне поширення оплати картами, залишилося ще багато магазинів і місць, які приймають до оплати тільки готівку. За допомогою такого пластика ...

  • КРЕДИТ НА КАРТУ
  • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
  • КРЕДИТ ОНЛАЙН
  • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
100 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
0 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
30 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
500000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: