Який онлайн займ на банківську карту дають цілодобово і терміново?

Коли нам терміново потрібні гроші, ми в першу чергу згадуємо про друзів і родичів, які можуть допомогти і позичити потрібну суму грошей. Проблематичніше стає, коли ні в кого попросити допомоги або з якихось причин ніхто не може виручити в даний момент. В цьому випадку люди і приходять в мікрофінансовий сектор, щоб отримати невеликий позику до зарплати.

Чим онлайн-позики відрізняються від стандартного кредитування в офісі і який варіант краще? Де можна взяти онлайн займ на банківську карту цілодобово і терміново? Як відбувається стандартна процедура отримання дистанційного мікрокредиту? В якій організації можна отримати позику на Maestro від Ощадбанку, а де дають тільки на Visa і Mastercard?

Переваги онлайн-кредитування в порівнянні з отриманням кредиту в офісі

Незважаючи на шалену популярність онлайн-кредитування, більшість людей до сих пір не знають, що таке дистанційний займ і чим він відрізняється від видачі позики готівкою в офісі.

А відмінностей між цими варіантами безліч.

По-перше, вся процедура отримання дистанційного позики відбувається в режимі онлайн. Клієнту достатньо мати під рукою гаджет з виходом в інтернет і подати заявку, заповнивши анкету. Це можна зробити, не виходячи з дому, або перебуваючи в будь-якому іншому місці: кіно, бар, дорога, робота і т.п.

По-друге, позичальник економить час, адже йому не потрібно йти в офіс мікрофінансової організації, очікувати тривалого рішення, повторно приходити за грошима і т.д. При онлайн-кредитуванні скоринг виносить рішення по заявці за 2 хвилини. Воно буде остаточним і після цього гроші моментально переводяться обраним способом.

По-третє, географія присутності дистанційної позики обмежується лише межами України. При офлайн-кредитуванні в офісі одним з основних вимог до позичальника є наявність прописки в місті або хоча б регіоні присутності кредитора.

Насправді переваг набагато більше, але це основні з них, завдяки яким сотні тисяч задоволених позичальників вибрали дистанційне кредитування замість стандартного отримання кредиту в офісі.
Де взяти онлайн займ на карту цілодобово і на які суми розраховувати?

У більшості мікрофінансових організацій для різних типів клієнтів діють різні умови кредитування. Зазвичай, клієнти діляться на нових і постійних позичальників. У першому випадку кредитні компанії схвалюють не більше 5-8 тис. грн. за ставкою від 1.5 до 2.5% в день. При повторному зверненні максимальний кредитний ліміт збільшується до 15-30 тис. грн., А процентна ставка знижується до 1-1.9% на добу.

Терміни дистанційного кредитування варіюються від декількох днів до 15-30 діб з одноразовим погашенням всієї сумою в кінці терміну.

Якщо говорити про вибір мікрофінансової організації, яка надає онлайн займ на карту Ощадбанку терміново, цілодобово і без відмови, то звертатися до першого ліпшого кредитору не варто. На сайтах багатьох компаній красується напис про нібито цілодобовій роботі. У більшості випадків під цим мається на увазі цілодобовий прийом заявок.

Cм.также: Який швидкий кредит онлайн із зарахуванням на картку найвигідніший?
А ось безпосереднім розглядом цих анкет компанія займається в робочий час, які обмежені графіком. Тому клієнтові потрібно спочатку ознайомитися з нормативними документами (правила надання позик, загальні умови і т.д.) і лише потім робити остаточний вибір.

Проте, серед компаній є ті, хто дійсно кредитує навіть вночі. Отримати цілодобовий онлайн займ можна в кількох організаціях:

MoneyVeo
ЄвроГроші

Яка карта не підійде для отримання позики?

Кожна мікрофінансова організація виставляє власні вимоги до банківських карт. Отже, в яких випадках ваша банківська карта Ощадбанку не підійде для оформлення позики?

Якщо ваш пластик має 20-ти значний номер або будь-який інший номер, який не відповідає 16-ти або 18-ти цифр
Якщо ваша картка емітована зарубіжними банками або небанківськими організаціями (РНКО Платіжний Центр і т.п.)
Якщо картка має платіжну систему VISA Electron, Momentum, вона віртуальна, передплачений або подарункова.
Якщо ваша картка браком і не належить саме вам. Тобто, оформлена на ім’я іншої людини, нехай навіть близького родича
Якщо до карти не підключений мобільний банк
Якщо на картці нульовий або негативний баланс. У більшості кредитних компаній потрібно прив’язка банківської карти до аккаунту. Ця процедура вимагає наявності невеликої суми грошових коштів на пластиці (зазвичай не більше 10 грн.)

Чому карта ПриватБанку- кращий спосіб отримати онлайн займ?

ПриватБанк — найпоширеніший банк в країні. Його послугами користується більше 50% населення країни і в гаманці бОльшей половини повнолітнього населення є хоча б одна картка Ощадбанку. Завдяки масовості онлайн займ на карту Ощадбанку є найпоширенішим варіантом отримання грошей.

Однак плюсів у цього способу набагато більше. По-перше, займ на карту надходить практично миттєво і зняти гроші можна в будь-якому найближчому банкоматі без комісії. Для прикладу, зарахування коштів на банківський рахунок відбувається протягом 3-х днів, виключаючи вихідні та свята.

По-друге, маючи на руках карту, клієнту достатньо вказати її реквізити, щоб позику перерахували.

Дивись: Як швидко і без проблем оформити кредит-онлайн?
В якій організації можна отримати онлайн займ на карту Маестро від ПриватБанку?

Картки Maestro дуже поширений продукт в Ощадбанку. Їх відрізняє дешева вартість обслуговування (часто безкоштовна), швидке виготовлення пластика (видається моментально в день звернення), безкоштовне зняття в банкоматах ПриватБанку.

Ясна річ, що навряд чи розсудлива людина відмовиться від безкоштовної картки з функціоналом, схожим на кшталт зі стандартною карткою Mastercard. Саме це зумовлює таке широке поширення пластика Маестро повсюдно.

Напоминаем, Вы можете воспользоваться Facebook ботом для подбора кредита:
Эксперт по Кредитам

Cтоит прочитать

Законны ли онлайн кредиты

Многие микрофинансовые организации взаимодействуют с клиентами заочно, используя для этого современные цифровые технологии. Онлайн-кредиты, несомненно, очень удобны, ведь такой способ позволяет заёмщику получить необходимую сумму на карту в любое время суток, не покидая стен дома. В процессе оформления сделки заёмщик ...

Відмінність мікропозики від кредиту

І банківські кредити, і мікропозики дозволяють населенню вирішувати свої фінансові проблеми. І банки, і мікрофінансові організації позичають своїм клієнтам грошові кошти, отримуючи при цьому прибуток, сума якої залежить від розміру процентної ставки. Власне, на цьому і закінчується подібність цих двох ...

Можно ли уехать за границу с непогашенным кредитом

Наши соотечественники всё чаще отправляются в поездки за рубеж с туристическими целями, в служебные командировки, на заработки или для получения образования. Возможности для выезда за границу значительно расширились благодаря введению безвизового режима с Европейским Союзом, но многих жителей Украины интересует, ...

Как правильно вносить платежи по кредиту и избежать штрафов

Заключение кредитного договора в банке предполагает согласие заёмщика на чёткое следование установленному графику платежей. Если он будет допускать просрочки, банк не станет временить с наложением штрафов (они также прописываются в договоре). Но при этом далеко не каждый банковский сотрудник будет ...

  • КРЕДИТ НА КАРТУ
  • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
  • КРЕДИТ ОНЛАЙН
  • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
3 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
10 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
45 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
3 грн
200000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
200 грн
200000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: