Який онлайн займ на банківську карту дають цілодобово і терміново?

Коли нам терміново потрібні гроші, ми в першу чергу згадуємо про друзів і родичів, які можуть допомогти і позичити потрібну суму грошей. Проблематичніше стає, коли ні в кого попросити допомоги або з якихось причин ніхто не може виручити в даний момент. В цьому випадку люди і приходять в мікрофінансовий сектор, щоб отримати невеликий позику до зарплати.

Чим онлайн-позики відрізняються від стандартного кредитування в офісі і який варіант краще? Де можна взяти онлайн займ на банківську карту цілодобово і терміново? Як відбувається стандартна процедура отримання дистанційного мікрокредиту? В якій організації можна отримати позику на Maestro від Ощадбанку, а де дають тільки на Visa і Mastercard?

Переваги онлайн-кредитування в порівнянні з отриманням кредиту в офісі

Незважаючи на шалену популярність онлайн-кредитування, більшість людей до сих пір не знають, що таке дистанційний займ і чим він відрізняється від видачі позики готівкою в офісі.

А відмінностей між цими варіантами безліч.

По-перше, вся процедура отримання дистанційного позики відбувається в режимі онлайн. Клієнту достатньо мати під рукою гаджет з виходом в інтернет і подати заявку, заповнивши анкету. Це можна зробити, не виходячи з дому, або перебуваючи в будь-якому іншому місці: кіно, бар, дорога, робота і т.п.

По-друге, позичальник економить час, адже йому не потрібно йти в офіс мікрофінансової організації, очікувати тривалого рішення, повторно приходити за грошима і т.д. При онлайн-кредитуванні скоринг виносить рішення по заявці за 2 хвилини. Воно буде остаточним і після цього гроші моментально переводяться обраним способом.

По-третє, географія присутності дистанційної позики обмежується лише межами України. При офлайн-кредитуванні в офісі одним з основних вимог до позичальника є наявність прописки в місті або хоча б регіоні присутності кредитора.

Насправді переваг набагато більше, але це основні з них, завдяки яким сотні тисяч задоволених позичальників вибрали дистанційне кредитування замість стандартного отримання кредиту в офісі.
Де взяти онлайн займ на карту цілодобово і на які суми розраховувати?

У більшості мікрофінансових організацій для різних типів клієнтів діють різні умови кредитування. Зазвичай, клієнти діляться на нових і постійних позичальників. У першому випадку кредитні компанії схвалюють не більше 5-8 тис. грн. за ставкою від 1.5 до 2.5% в день. При повторному зверненні максимальний кредитний ліміт збільшується до 15-30 тис. грн., А процентна ставка знижується до 1-1.9% на добу.

Терміни дистанційного кредитування варіюються від декількох днів до 15-30 діб з одноразовим погашенням всієї сумою в кінці терміну.

Якщо говорити про вибір мікрофінансової організації, яка надає онлайн займ на карту Ощадбанку терміново, цілодобово і без відмови, то звертатися до першого ліпшого кредитору не варто. На сайтах багатьох компаній красується напис про нібито цілодобовій роботі. У більшості випадків під цим мається на увазі цілодобовий прийом заявок.

Cм.также: Який швидкий кредит онлайн із зарахуванням на картку найвигідніший?
А ось безпосереднім розглядом цих анкет компанія займається в робочий час, які обмежені графіком. Тому клієнтові потрібно спочатку ознайомитися з нормативними документами (правила надання позик, загальні умови і т.д.) і лише потім робити остаточний вибір.

Проте, серед компаній є ті, хто дійсно кредитує навіть вночі. Отримати цілодобовий онлайн займ можна в кількох організаціях:

MoneyVeo
ЄвроГроші

Яка карта не підійде для отримання позики?

Кожна мікрофінансова організація виставляє власні вимоги до банківських карт. Отже, в яких випадках ваша банківська карта Ощадбанку не підійде для оформлення позики?

Якщо ваш пластик має 20-ти значний номер або будь-який інший номер, який не відповідає 16-ти або 18-ти цифр
Якщо ваша картка емітована зарубіжними банками або небанківськими організаціями (РНКО Платіжний Центр і т.п.)
Якщо картка має платіжну систему VISA Electron, Momentum, вона віртуальна, передплачений або подарункова.
Якщо ваша картка браком і не належить саме вам. Тобто, оформлена на ім’я іншої людини, нехай навіть близького родича
Якщо до карти не підключений мобільний банк
Якщо на картці нульовий або негативний баланс. У більшості кредитних компаній потрібно прив’язка банківської карти до аккаунту. Ця процедура вимагає наявності невеликої суми грошових коштів на пластиці (зазвичай не більше 10 грн.)

Чому карта ПриватБанку- кращий спосіб отримати онлайн займ?

ПриватБанк — найпоширеніший банк в країні. Його послугами користується більше 50% населення країни і в гаманці бОльшей половини повнолітнього населення є хоча б одна картка Ощадбанку. Завдяки масовості онлайн займ на карту Ощадбанку є найпоширенішим варіантом отримання грошей.

Однак плюсів у цього способу набагато більше. По-перше, займ на карту надходить практично миттєво і зняти гроші можна в будь-якому найближчому банкоматі без комісії. Для прикладу, зарахування коштів на банківський рахунок відбувається протягом 3-х днів, виключаючи вихідні та свята.

По-друге, маючи на руках карту, клієнту достатньо вказати її реквізити, щоб позику перерахували.

Дивись: Як швидко і без проблем оформити кредит-онлайн?
В якій організації можна отримати онлайн займ на карту Маестро від ПриватБанку?

Картки Maestro дуже поширений продукт в Ощадбанку. Їх відрізняє дешева вартість обслуговування (часто безкоштовна), швидке виготовлення пластика (видається моментально в день звернення), безкоштовне зняття в банкоматах ПриватБанку.

Ясна річ, що навряд чи розсудлива людина відмовиться від безкоштовної картки з функціоналом, схожим на кшталт зі стандартною карткою Mastercard. Саме це зумовлює таке широке поширення пластика Маестро повсюдно.

Напоминаем, Вы можете воспользоваться Facebook ботом для подбора кредита:
Эксперт по Кредитам

Cтоит прочитать

Что такое MSG-кредит?

В жизни каждого из нас возникают ситуации, когда финансовые возможности попросту не совпадают с имеющимися потребностями. Особенно остро стоит этот вопрос при поломке техники, срочной необходимости ремонта в доме или появлении экстренных, неотложных расходов. В таких случаях можно обратиться за ...

Кредит на дому

Кредитование, как способ получения сторонней финансовой помощи, широко используется ещё со времён тамплиеров, и за прошедшие века его суть практически не изменилась. Заёмщик должен лично обратиться к кредитору, предоставить какое-либо обеспечение своего займа (справку о доходах, транспорт или недвижимость в ...

Мікропозики в Дінеро (Dinero) - актуальні умови та заявка

Тут ви отримаєте вигідні мікропозики від Дінеро вже при першому зверненні. Компанія відрізняється низькою процентною ставкою, можливістю скористатися програмою поліпшення кредитної історії. Заповніть коротку анкету на отримання грошей і їх відправлять на вашу картку відразу після схвалення. Все відбувається за ...

Позики на 2 дня готівкою або на картку - Заявка всередині

Звернувшись до нас, ви отримаєте вигідні позики на 2 дня без перевірки кредитної історії і без відмови. Для оформлення заявки потрібно тільки паспорт і 10 хвилин вільного часу. Ми гарантуємо низьку % ставку і високий відсоток схвалення заявок. Тут ви ...

  • КРЕДИТ НА КАРТУ
  • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
  • КРЕДИТ ОНЛАЙН
  • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
3 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
10 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
45 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
3 грн
500000 грн
+
На какой период?
1 мес
48 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: