Чи можна взяти кредит за ксерокопією паспорта?

Всі українські банки вимагають оригінал паспорта для отримання кредиту. Пов’язано це з тим, що копією цього документа може скористатися шахрай, щоб взяти гроші під чужим ім`ям. Тому, якщо паспорта у вас немає під рукою, то дочекайтеся, коли він у вас знову з’явиться, і після цього зверніться за кредитом.

З юридичної точки зору копія паспорта не має ніякої сили, якщо вона не завірено нотаріусом. Але навіть завірені копії банків не приймають при оформленні кредиту. Тому після оформлення заявки вам в будь-якому випадку потрібно буде пред’явити оригінал паспорта співробітнику банку у відділенні. При оформленні кредиту в банку без офісів (наприклад, в А-Банк) паспорт перевірить виїзний фахівець.

Така обережність пов’язана з тим, що копією паспорта може скористатися шахрай зі зв’язками в банку, щоб узяти кредит на чуже ім’я. Якщо ця схема буде розкрита, кримінальне покарання понесе не тільки зловмисник, а й банк. Тому організація ретельно стежить за тим, хто і які документи подає на розгляд.

Проте, ми радимо вам не залишати копії паспорта в підозрілих організаціях і не передавати їх підозрілим людям. Шахраї можуть використовувати їх в самих різних цілях. Якщо ви дізналися, що на ваше ім’я хтось без вашого відома оформив кредит або позику — негайно зв’яжіться з фінансовою організацією і зверніться в поліцію.

Напоминаем, Вы можете воспользоваться Facebook ботом для подбора кредита:
Эксперт по Кредитам
 • Лана Север

  Тепер точно немає чого хвилюватися якщо десь загубиш копію паспорта, а то завжди сперечаємося з друзями чи можна на копію оформити кредит. А якщо шахраї знайдуть нотаріуса якій завірить копію?

 • Виолетта

  Доброго часу доби. Бувши співробітником банку, повністю згодна про необхідність оригіналу паспортних даних при укладенні договору на кредит. Так ви виключите шахрайство.

 • Ольга Натальченко

  Я звичайно згодна, що ксерокопія паспорта це не документ, але навіщо ж тоді ідентифікаційний код. Навіщо прив’язка до телефону. Звичайно перестрахуватися потрібно. Але завжди при оформленні стикаєшся з бюрократією.

 • Sofia Ososkalo

  Ця інформація не дивує, адже я навчаюсь на факультеті банківської справи й знаюся у тих речах. Проте сумнівні банки можуть надати кредит, якщо у шахрая буде не тільки копія паспорта, але й ідентифікаційного коду чи інших документів. Навіть можуть обдурити щодо гарантії на повернення, особливо коли працівник не має достатньо досвіду.

Cтоит прочитать

Що таке онлайн-кредит і чи безпечна така сучасна банківська операція в наш час?

У століття високих технологій, коли велика частина часу проходить в інтернеті, така новинка як онлайн-кредит стала дуже популярна серед нашого суспільства. Це можна пояснити тим, що даний кредит значно економить час, дуже зручний, оформити його можна просто і швидко. Щоб ...

Відмінність позики від кредиту та їх важливі особливості

Багато користувачів вважають рівноцінними поняття «кредит» та «позика». Але насправді це зовсім не одне і те ж. Розглянемо, чим же відрізняється кредит від позики. У момент укладення договору на отримання позики сторони іменуються «позичальник» і «позикодавець», у кредитної угоди сторони ...

Що таке пролонгація кредиту?

Під пролонгацією на увазі збільшення терміну, протягом якого можна погасити кредит. Пролонгація дозволить знизити розмір щомісячного платежу або збільшити суму кредиту. Для її оформлення буде необхідно підписати новий договір. Будь-яка умова кредитного договору можна змінити за обопільною згодою в рамках ...

Що таке 3D Secure і 3DS-аутентифікація

3D Secure - протокол авторизації при оплаті товарів і послуг через інтернет за допомогою банківської карти. 3DS-авторизація включає підтвердження платежу за допомогою коду безпеки. Вона замінює собою введення PIN-коду для онлайн-платежів При оплаті в звичайному магазині ви вставляєте карту в ...

 • КРЕДИТ НА КАРТУ
 • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
 • КРЕДИТ ОНЛАЙН
 • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
3 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
10 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
45 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
3 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
48 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: