4 причини взяти кредит на картку в Globalcredit

Вибрати відповідну микрокредитную компанію, щоб отримати в ній вигідну та швидку позику — непроста справа. В інтернеті на кожному сайті розміщена реклама популярних мікрофінансових організацій, на вулицях розклеєні красиві листівки, які обіцяють манни небесні і 100% схвалення за 1 дзвінок.

Яка микрокредитная компанія дійсно видає кращі позики?

На що зазвичай люди беруть маленькі і великі позики? Які є причини, щоб вибрати кредит на картку в Globalcredit серед інших?
Хто і на які цілі найчастіше бере гроші в борг у компанії Globalcredit?

Частіше інших додаткової фінансової допомоги потребує робочий клас і соціально-незахищені громадяни (пенсіонери, студенти, безробітні і т. д.)

Якщо говорити про цілі отримання грошей, то тут все залежить від сегменту кредитування. Наприклад, великі позики на довгий термін клієнти оформляють на наступні цілі:

Косметичний ремонт або облаштування квартири, купівлю меблів або нової техніки. Завдяки поступовому погашення довгострокові микрозаймы повністю замінили собою експрес і РОЅ-кредити в банках, які видаються на оплату різних товарів і послуг.
Відпустку в жарких країнах, путівка в санаторій і т. п. Це одна з найбільш частих причин отримання тривалого великої позики.
Дорога покупка. Це може бути велосипед, шуба, спортивний інвентар, речі для хобі і т. д.

Короткострокові кредити на картку для населення бере на більш нагальні проблеми:

Відносно недороге лікування, платний прийом у спеціаліста, проходження МРТ і т. д. Наприклад, часто позичальники беруть 2-4 тис. грн., щоб вилікувати хворий зуб або купити окуляри.
Оплата оренди знімною квартири
Перекредитування, щоб внести щомісячний платіж по кредиту в банку або іншої мікрофінансової організації
Банальна нестача власних коштів на продукти і повсякденні потреби

4 причини отримати гроші саме в Globalcredit

У кожної організації є свої плюси і мінуси, переваги і недоліки, відмінні особливості, що приваблюють або відштовхують потенційних клієнтів. У компанії Globalcredit є ряд відмінних якостей, які залучають більшість позичальників.
Перша причина: оформити мікрокредит можна будь-яким зручним способом: по телефону, через інтернет, в офісі

Процедура оформлення кредита на картку в компанії Globalcredit варіюється в залежності від вибору позичальника. Самий простий і швидкий варіант — подати онлайн-заявку через інтернет. Для цього потенційний позичальник повинен вибрати суму і термін на калькуляторі, зареєструвати особистий кабінет і погодитися з обробкою і зберіганням персональних даних, запитом до бази стільникових операторів.

Далі слід заповнити саму анкету на отримання грошей у борг. Тут потрібно вписати в поля паспортні дані, вказати місце роботи та інформацію про роботодавця, адреса реєстрації та проживання. Перед тим як відправляти заявку на розгляд, позичальникові потрібно вибрати спосіб отримання мікрокредиту.

Розгляд заявки, поданої через інтернет, відбувається протягом кількох годин. Часто позичальнику телефонують працівники організації-кредитора, щоб переконатися, що саме він заповнював анкету. Якщо рішення буде позитивним, гроші відправляють зазначеним способом відразу після акцепту договору з допомогою спеціального коду з СМС, який позичальнику потрібно вписати в спеціальне поле на сайті.

Заявку на отримання мікрокредиту можна залишити по телефону. Для цього потрібно зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію, дочекатися з’єднання з оператором і повідомити про свій намір. Слідом потрібно буде чітко і ясно відповісти на питання оператора. Про попередньому рішенні позичальника сповістять смс-повідомленням або дзвінком.

Якщо мікрокредит буде схвалений, клієнта викличуть в найближчий офіс для оформлення. На місці йому потрібно буде заповнити анкету додатковими даними, підписати її. Остаточний розгляд заявки відбувається протягом 60-120 хвилин. Якщо позика буде схвалений, гроші видадуть готівкою в касі офісу мікрофінансової організації або переведуть на банківський рахунок (за запитом).

Друга причина — Globalcredit надає позики на великі суми

Компанія пропонує 2 типи позик, які зможуть задовольнити потреби практично кожного потенційного позичальника:

Короткостроковий кредит на картку до зарплати, який видається в сумі до 4 тис. грн. на термін до 30 днів. Цей тип кредитування передбачає одноразову виплату заборгованості разом з нарахованими за період користування відсотками.
Довгостроковий мікрокредит, що видається в сумі до 8 тис. грн. на строк до 44 тижнів. У цьому випадку погашати заборгованість потрібно буде рівними ануїтетними платежами кожні 2 тижні.

Завдяки тому, що компанія кредитує громадян відразу в декількох сегментах, кожен звернувся сюди позичальник зможе отримає необхідну йому суму в борг, а отже, заощадить час на пошуку підходящої організації і отримає гроші швидше.

См.також: 3 причини взяти мікрокредит у Манівео (MoneyVeo)
Третя причина — можна оформити мікрозайм на тривалий термін

Компанія Globalcredit пропонує різні терміни кредитування, які варіюються в залежності від обраного сегмента позики. Якщо клієнту потрібна невелика сума на короткий термін, то він може отримати гроші в діапазоні від 3 до 30 днів з можливістю дострокового погашення в будь-який момент.

Якщо клієнт потребує більш значну суму, то може одержати довгостроковий мікрокредит. У цьому випадку діапазон строків буде варіюватися від 10 до 48 тижнів з кроком в 2-4 тижні.
Завдяки тому, що організація надає позики на тривалий термін, клієнт може не турбуватися за проблеми з поверненням грошей. Адже він сам може підібрати оптимальний термін у тижнях виходячи з розрахунку платежів, які потрібно буде вносити по 2 рази в місяць.
Четверта причина — мінімальні вимоги до позичальників

Компанія Globalcredit не так вимоглива до потенційним клієнтам, тому отримати гроші в борг можна навіть з поганою кредитною історією. За заявами самої компанії вона готова надати гроші тим клієнтам, які хочуть поліпшити свій кредитний рейтинг. Головне, щоб вони відповідали основним вимогам. А вони не такі вже й серйозні:

— Вік від 21 року. Максимальний віковий поріг не встановлено. Це означає, що теоретично отримати тут — гроші можуть пенсіонери в будь-якому віці.
— Постійна прописка на території країни
— Наявність мобільного телефону, електронної пошти, чинного паспорта
— Громадянство України

Globalcredit — варіант практично для всіх позичальників. Програми кредитування компанії підійдуть тим, хто потребує великої суми на тривалий термін або хоче отримати гроші до зарплати через інтернет. Процентна ставка за довгостроковими кредитами в компанії є однією з найнижчих у своєму сегменті. Однак за широку лінійку кредитних програм доведеться заплатити більш високою процентною ставкою за короткостроковими позиками і досить довгим очікуванням розгляду заявки.

Напоминаем, Вы можете воспользоваться Facebook ботом для подбора кредита:
Эксперт по Кредитам

Cтоит прочитать

Услуга «кредит за откат»: спасение или начало конца?

Если верить статистике, большая часть дорогих приобретений берётся покупателями в кредит, а задолженность перед разными финансовыми учреждениями имеется у каждого 3-го гражданина Украины. В ходе оформлении договора нередко случаются разногласия, поскольку далеко не все украинцы соответствуют требованиям кредитующих структур (будь ...

Микрозайм от МФО — лучше, чем в банке?

Каждый из нас пытается тщательно планировать свой бюджет и взвешенно принимать решения о тех или иных расходах. Но никто не застрахован от обстоятельств, когда средства становятся нужными внезапно и в срочном порядке. Это может быть неожиданная поломка автомобиля, возможность выгодно ...

Кредитование при карантине с коронавирусом

Мы уже ранее рассказывали о том, что произойдет, если Вы не будете гасить кредит с образованием просрочки. Штрафные санкции за потребительский кредит во время карантина отменены Граждане Украины, у которых есть потребительский кредит и нарушившие условия договора с 1 марта ...

Чем грозит просрочка по кредиту

Просроченный кредит — ситуация вполне обыденная и частая. Статистика гласит, что в Украине количество невозвратов по кредитным договорам растёт с каждым годом. Несмотря на относительную простоту заключения кредитного договора с банком, или, что ещё проще, с МФО, гарантировать отсутствие форс-мажорных ...

  • КРЕДИТ НА КАРТУ
  • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
  • КРЕДИТ ОНЛАЙН
  • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
3 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
10 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
45 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
3 грн
200000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
200 грн
200000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: