3 причини взяти мікрокредит у Манівео (MoneyVeo)

moneyveo

Онлайн-позики давно стали найбільш популярним способом отримання грошей у борг серед позичальників і утримують лідируючі позиції на ринку кредитування вже кілька років. Про те, як довго триватиме епопея дистанційних позик можна тільки здогадуватися, але поки немає ніяких передумов до зміни лідерства і на те є свої причини.

Однією з найперших мікрофінансових організацій, що надають онлайн микрозаймы, стала компанія Манівео(Moneyveo). Вона працює на ринку давно, але не втратила своїх клієнтів, а лише набула нових. Які причини підштовхують позичальників звертатися в Манивео, якщо в інтернеті десятки і сотні інших МФО? Як відбувається процес оформлення позики? На що зазвичай беруть гроші? Відповіді на найпопулярніші питання позичальників в статті.

На які цілі беруть позику в Манівео?

Онлайн позики приваблюють потенційних позичальників своїм лояльним ставленням до потенційним клієнтам, а також швидкістю видачі грошей. А значить, можна зробити висновок, що найчастіше в такі організації звертаються клієнти, у яких не все гладко в кредитній історії, є прострочення і борги перед іншими МФО або банками.

Також частими клієнтами онлайн МФО Манівео стають позичальники, які нещодавно досягли повноліття. Не секрет, що банки і багато МФО надає позики тільки з 20-25 років, а в Манівео можна отримати гроші в борг вже в 18 років.

Якщо говорити про мету отримання позички, то вони різноманітні. Взагалі, мікрокредити до зарплати беруть на поточні витрати, коли не вистачає власних коштів, а до наступної виплати заробітної плати ще довго. До найбільш частих причин отримання онлайн-позик можна віднести:

  • Дорогу покупку, на яку не вистачає всієї зарплати відразу. Як правило, це не особливо важлива і потрібна річ, адже якщо б вона була такою, позичальник б відкладав гроші на неї, збирав. Як правило, такі спонтанні покупки відбуваються в період розпродажів і великих знижок. Це може бути новий одяг, телефон, ювелірні прикраси і т. д.
  • Оплата комунальних платежів і поточні витрати. Часто платіжки за послуги ЖКГ, світло, воду та інтернет приходять перед  зарплатою, коли основна її частина вже давно витрачена. У цьому випадку позичальникові простіше взяти невеликий онлайн-позику та сплатити всі платежі.
  • Нестача власних коштів на найнеобхідніше — це дуже часта причина отримання позики до зарплати. Люди просто не можуть розтягнути дохід на весь місяць, тому через 2,5-3 тижні після отримання з/п від неї вже нічого не залишається.

Як правильно подавати онлайн заявки на мікрозайм в Манівео?

Манівео — це онлайн організація, що надає позики через інтернет. Онлайн заявка в Манівео подається лише одним способом — через спеціальну форму на сайті МФО. Компанія не приймає усні телефонні заявки.

Процес отримання позики в Манівео досить простий. Спочатку клієнт вибирає потрібну суму і термін, протягом якого гарантовано зможе повернути гроші. Після цього створює особистий кабінет і підтверджує контактні дані. Слідом заповнює анкету, відповідає на запитання щодо своєї кредитної історії, обирає спосіб отримання мікропозик.

Манівео може видати позику кількома способами: на карту, банківський рахунок

Читайте також: Де взяти мікрозайм або мікрокредит?

Якщо ви хочете гарантовано отримати гроші через 30-40 хвилин після схвалення, краще вибирати спосіб отримання позики переказом на картку. Це самий оптимальний варіант отримання позикових коштів. Перш ніж вибрати, переконайтеся, що у вас є активна кредитна картка

Після цього сервіс розглядає анкету протягом 2-х хвилин. Про рішення позичальник сповіщається смс-повідомленням та інформацією на екрані комп’ютера. Якщо заявка схвалена, позичальникові потрібно підтвердити свою згоду з умовами договору позики і «підписати» його, вказавши спеціальний код АЦП, який він отримає у смс-повідомленні.

Відразу ж після цього сервіс Манівео відправить нове смс-повідомлення з номером переказу в обраній системі. Позичальнику залишиться відвідати найближчий пункт видачі, пред’явити документ, що посвідчує особу та номер переказу, підписати видатковий ордер і отримати гроші.

Подати заявку на позику в Манівео можна і через смс-повідомлення. Цей варіант ідеально підійде для постійних позичальників, які погасили не менше 1-го мікрокредиту. Для отримання смс-позики в Манівео, достатньо надіслати відповідне смс-повідомлення на номер компанії і дочекатися відповідного повідомлення, слідувати підказкам сервісу.

Буквально через 5-6 хвилин після відправлення першого СМС гроші будуть переведені обраним способом у випадку позитивного рішення. Заходити в особистий кабінет на сайті не потрібно, весь процес відбувається за допомогою SMS-повідомлень на телефоні. Такий варіант ідеально підійде в тих випадках, коли гроші потрібні максимально швидко і відсутній Інтернет-з’єднання або можливість скористатися ним.

Оформити заявку можливо за допомогою нашого сервісу

3 причини взяти мікрозайм в Манівео

У кожній мікрофінансової організації є свої переваги, які одночасно є вагомими причинами отримати позику саме тут, а не десь ще. У Манівео позитивних сторін набагато більше, ніж 3, але ми вибрали найбільш вагомі з них.
1 причина — Великі суми до 60 тис.

Компанія надає не тільки позики на суму до 5-10 тисяч гривень, як це роблять 95% інших онлайн МФО, сервіс Moneyveo готовий видати в борг через інтернет до 60 000 рублів. У мережі можна по пальцях перерахувати мікрофінансові організації, які надають дистанційні позики на карту такі великі суми.

Безумовно, цей фактор є суттєвим для вибору Манівео серед інших конкурентів. Однак тут треба мати на увазі, що отримати таку велику суму в перший раз не вийде. Вона доступна постійним позичальникам, які успішно погасили 3 попередніх мікропозик.
2 причина — Довгі терміни до 18 тижнів

Мікрозайм в Moneyveo можна отримати не тільки зарплати, але і на більш тривалий термін. В залежності від кількості погашених мікрокредитів сервіс збільшує кредитний ліміт, а разом з ним і тривалість кредитування.

Максимальний термін позики МФО Манівео становить 5 тижнів з погашенням рівними платежами. Це інновація в сфері інтернет-позик, коли онлайн МФО видає довгострокові кредити на термін більше 1 місяця, та ще й з не погашенням у кінці строку, а рівними платежами.

Звичайно, це суттєвий привід звернутися за позикою саме в Манівео, ніж в аналогічні МФО, які кредитують терміном до 21-31 дня.

3 причина — Швидке оформлення і розгляд за 2 хвилини

Манівео має також одну з найбільш швидких процедур оформлення та розгляду заявки на позику. Це досягається за рахунок того, що всі процеси автоматизовані, а оцінка позичальника і підсумкове рішення приймається скоринг-програмою протягом 2-х хвилин. На весь процес від заповнення анкети до отримання рішення у новачка йде в середньому 20 хвилин, не більше.

Манівео — кращий вибір для клієнтів, яким потрібна велика сума на тривалий термін і як можна швидше.

Напоминаем, Вы можете воспользоваться Facebook ботом для подбора кредита:
Эксперт по Кредитам

Cтоит прочитать

Услуга «кредит за откат»: спасение или начало конца?

Если верить статистике, большая часть дорогих приобретений берётся покупателями в кредит, а задолженность перед разными финансовыми учреждениями имеется у каждого 3-го гражданина Украины. В ходе оформлении договора нередко случаются разногласия, поскольку далеко не все украинцы соответствуют требованиям кредитующих структур (будь ...

Микрозайм от МФО — лучше, чем в банке?

Каждый из нас пытается тщательно планировать свой бюджет и взвешенно принимать решения о тех или иных расходах. Но никто не застрахован от обстоятельств, когда средства становятся нужными внезапно и в срочном порядке. Это может быть неожиданная поломка автомобиля, возможность выгодно ...

Кредитование при карантине с коронавирусом

Мы уже ранее рассказывали о том, что произойдет, если Вы не будете гасить кредит с образованием просрочки. Штрафные санкции за потребительский кредит во время карантина отменены Граждане Украины, у которых есть потребительский кредит и нарушившие условия договора с 1 марта ...

Чем грозит просрочка по кредиту

Просроченный кредит — ситуация вполне обыденная и частая. Статистика гласит, что в Украине количество невозвратов по кредитным договорам растёт с каждым годом. Несмотря на относительную простоту заключения кредитного договора с банком, или, что ещё проще, с МФО, гарантировать отсутствие форс-мажорных ...

  • КРЕДИТ НА КАРТУ
  • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
  • КРЕДИТ ОНЛАЙН
  • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
3 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
10 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
45 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
3 грн
200000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
200 грн
200000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: