3 причини взяти мікрокредит у Манівео (MoneyVeo)

moneyveo

Онлайн-позики давно стали найбільш популярним способом отримання грошей у борг серед позичальників і утримують лідируючі позиції на ринку кредитування вже кілька років. Про те, як довго триватиме епопея дистанційних позик можна тільки здогадуватися, але поки немає ніяких передумов до зміни лідерства і на те є свої причини.

Однією з найперших мікрофінансових організацій, що надають онлайн микрозаймы, стала компанія Манівео(Moneyveo). Вона працює на ринку давно, але не втратила своїх клієнтів, а лише набула нових. Які причини підштовхують позичальників звертатися в Манивео, якщо в інтернеті десятки і сотні інших МФО? Як відбувається процес оформлення позики? На що зазвичай беруть гроші? Відповіді на найпопулярніші питання позичальників в статті.

На які цілі беруть позику в Манівео?

Онлайн позики приваблюють потенційних позичальників своїм лояльним ставленням до потенційним клієнтам, а також швидкістю видачі грошей. А значить, можна зробити висновок, що найчастіше в такі організації звертаються клієнти, у яких не все гладко в кредитній історії, є прострочення і борги перед іншими МФО або банками.

Також частими клієнтами онлайн МФО Манівео стають позичальники, які нещодавно досягли повноліття. Не секрет, що банки і багато МФО надає позики тільки з 20-25 років, а в Манівео можна отримати гроші в борг вже в 18 років.

Якщо говорити про мету отримання позички, то вони різноманітні. Взагалі, мікрокредити до зарплати беруть на поточні витрати, коли не вистачає власних коштів, а до наступної виплати заробітної плати ще довго. До найбільш частих причин отримання онлайн-позик можна віднести:

  • Дорогу покупку, на яку не вистачає всієї зарплати відразу. Як правило, це не особливо важлива і потрібна річ, адже якщо б вона була такою, позичальник б відкладав гроші на неї, збирав. Як правило, такі спонтанні покупки відбуваються в період розпродажів і великих знижок. Це може бути новий одяг, телефон, ювелірні прикраси і т. д.
  • Оплата комунальних платежів і поточні витрати. Часто платіжки за послуги ЖКГ, світло, воду та інтернет приходять перед  зарплатою, коли основна її частина вже давно витрачена. У цьому випадку позичальникові простіше взяти невеликий онлайн-позику та сплатити всі платежі.
  • Нестача власних коштів на найнеобхідніше — це дуже часта причина отримання позики до зарплати. Люди просто не можуть розтягнути дохід на весь місяць, тому через 2,5-3 тижні після отримання з/п від неї вже нічого не залишається.

Як правильно подавати онлайн заявки на мікрозайм в Манівео?

Манівео — це онлайн організація, що надає позики через інтернет. Онлайн заявка в Манівео подається лише одним способом — через спеціальну форму на сайті МФО. Компанія не приймає усні телефонні заявки.

Процес отримання позики в Манівео досить простий. Спочатку клієнт вибирає потрібну суму і термін, протягом якого гарантовано зможе повернути гроші. Після цього створює особистий кабінет і підтверджує контактні дані. Слідом заповнює анкету, відповідає на запитання щодо своєї кредитної історії, обирає спосіб отримання мікропозик.

Манівео може видати позику кількома способами: на карту, банківський рахунок

Читайте також: Де взяти мікрозайм або мікрокредит?

Якщо ви хочете гарантовано отримати гроші через 30-40 хвилин після схвалення, краще вибирати спосіб отримання позики переказом на картку. Це самий оптимальний варіант отримання позикових коштів. Перш ніж вибрати, переконайтеся, що у вас є активна кредитна картка

Після цього сервіс розглядає анкету протягом 2-х хвилин. Про рішення позичальник сповіщається смс-повідомленням та інформацією на екрані комп’ютера. Якщо заявка схвалена, позичальникові потрібно підтвердити свою згоду з умовами договору позики і «підписати» його, вказавши спеціальний код АЦП, який він отримає у смс-повідомленні.

Відразу ж після цього сервіс Манівео відправить нове смс-повідомлення з номером переказу в обраній системі. Позичальнику залишиться відвідати найближчий пункт видачі, пред’явити документ, що посвідчує особу та номер переказу, підписати видатковий ордер і отримати гроші.

Подати заявку на позику в Манівео можна і через смс-повідомлення. Цей варіант ідеально підійде для постійних позичальників, які погасили не менше 1-го мікрокредиту. Для отримання смс-позики в Манівео, достатньо надіслати відповідне смс-повідомлення на номер компанії і дочекатися відповідного повідомлення, слідувати підказкам сервісу.

Буквально через 5-6 хвилин після відправлення першого СМС гроші будуть переведені обраним способом у випадку позитивного рішення. Заходити в особистий кабінет на сайті не потрібно, весь процес відбувається за допомогою SMS-повідомлень на телефоні. Такий варіант ідеально підійде в тих випадках, коли гроші потрібні максимально швидко і відсутній Інтернет-з’єднання або можливість скористатися ним.

Оформити заявку можливо за допомогою нашого сервісу

3 причини взяти мікрозайм в Манівео

У кожній мікрофінансової організації є свої переваги, які одночасно є вагомими причинами отримати позику саме тут, а не десь ще. У Манівео позитивних сторін набагато більше, ніж 3, але ми вибрали найбільш вагомі з них.
1 причина — Великі суми до 60 тис.

Компанія надає не тільки позики на суму до 5-10 тисяч гривень, як це роблять 95% інших онлайн МФО, сервіс Moneyveo готовий видати в борг через інтернет до 60 000 рублів. У мережі можна по пальцях перерахувати мікрофінансові організації, які надають дистанційні позики на карту такі великі суми.

Безумовно, цей фактор є суттєвим для вибору Манівео серед інших конкурентів. Однак тут треба мати на увазі, що отримати таку велику суму в перший раз не вийде. Вона доступна постійним позичальникам, які успішно погасили 3 попередніх мікропозик.
2 причина — Довгі терміни до 18 тижнів

Мікрозайм в Moneyveo можна отримати не тільки зарплати, але і на більш тривалий термін. В залежності від кількості погашених мікрокредитів сервіс збільшує кредитний ліміт, а разом з ним і тривалість кредитування.

Максимальний термін позики МФО Манівео становить 5 тижнів з погашенням рівними платежами. Це інновація в сфері інтернет-позик, коли онлайн МФО видає довгострокові кредити на термін більше 1 місяця, та ще й з не погашенням у кінці строку, а рівними платежами.

Звичайно, це суттєвий привід звернутися за позикою саме в Манівео, ніж в аналогічні МФО, які кредитують терміном до 21-31 дня.

3 причина — Швидке оформлення і розгляд за 2 хвилини

Манівео має також одну з найбільш швидких процедур оформлення та розгляду заявки на позику. Це досягається за рахунок того, що всі процеси автоматизовані, а оцінка позичальника і підсумкове рішення приймається скоринг-програмою протягом 2-х хвилин. На весь процес від заповнення анкети до отримання рішення у новачка йде в середньому 20 хвилин, не більше.

Манівео — кращий вибір для клієнтів, яким потрібна велика сума на тривалий термін і як можна швидше.

Напоминаем, Вы можете воспользоваться Facebook ботом для подбора кредита:
Эксперт по Кредитам

Cтоит прочитать

Що таке онлайн-кредит і чи безпечна така сучасна банківська операція в наш час?

У століття високих технологій, коли велика частина часу проходить в інтернеті, така новинка як онлайн-кредит стала дуже популярна серед нашого суспільства. Це можна пояснити тим, що даний кредит значно економить час, дуже зручний, оформити його можна просто і швидко. Щоб ...

Відмінність позики від кредиту та їх важливі особливості

Багато користувачів вважають рівноцінними поняття «кредит» та «позика». Але насправді це зовсім не одне і те ж. Розглянемо, чим же відрізняється кредит від позики. У момент укладення договору на отримання позики сторони іменуються «позичальник» і «позикодавець», у кредитної угоди сторони ...

Що таке пролонгація кредиту?

Під пролонгацією на увазі збільшення терміну, протягом якого можна погасити кредит. Пролонгація дозволить знизити розмір щомісячного платежу або збільшити суму кредиту. Для її оформлення буде необхідно підписати новий договір. Будь-яка умова кредитного договору можна змінити за обопільною згодою в рамках ...

Що таке 3D Secure і 3DS-аутентифікація

3D Secure - протокол авторизації при оплаті товарів і послуг через інтернет за допомогою банківської карти. 3DS-авторизація включає підтвердження платежу за допомогою коду безпеки. Вона замінює собою введення PIN-коду для онлайн-платежів При оплаті в звичайному магазині ви вставляєте карту в ...

  • КРЕДИТ НА КАРТУ
  • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
  • КРЕДИТ ОНЛАЙН
  • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
3 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
10 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
45 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
3 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
48 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: