2 причини взяти онлайн-кредит у Mycredit

Підбір підходящої микрокредитной компанії не хвилинна справа. Від правильного вибору залежить не тільки підсумкова переплата по кредиту, але і максимальний кредитний ліміт, допустимий термін кредитування, відношення співробітників компанії до позичальника і т. д.

Хто частіше інших користується послугами мікрофінансових організацій? На які цілі населення країни витрачає позикові кошти, отримані в борг? Що особливого в компанії Mycredit, що приваблює велику кількість клієнтів? 2 причини отримати гроші саме в цій компанії.

Хто потребує позиках частіше за інших? На що витрачають позики українці?

Практика показує, що найчастіше за мікрокредитами звертаються найбільш незахищені верстви населення, а також середній клас із зарплатою на рівні мінімалки або трохи вище. Хоча, фінансові проблеми можуть спіткати кожного людини, але не кожен готовий в цьому зізнатися.

Серед найбільш популярних причин отримання грошей в мікрофінансових компаніях можна виділити наступні:

1.Перекредитуватися. Наприклад, гроші можуть терміново знадобитися, щоб внести платіж за банківським кредитом, віддати борг старому другові, заплатити за микрозайму іншого кредитора і т. д.
2.Витратити гроші на здоров’я. Наприклад, вилікувати хворий зуб, зробити МРТ, пройти обстеження, здати дорогі платні аналізи, пройти медогляд при влаштуванні на нову роботу, купити дорогі ліки, оплатити курс лікувального масажу і т. д.
3.Витратити гроші на повсякденні потреби при затримці зарплати (продукти, проїзд у громадському транспорті, інші повсякденні витрати і т. д.)
4.Купити дорогу річ. Це може бути все, що завгодно: від роликових ковзанів для дитини до велосипеда, від нових туфель до зимового пуховика, від вафельниці до кухонного комбайна, від ігрової мишки до планшета.

Саме для вирішення фінансових проблем призначені онлайн-кредити в Mycredit

Вимоги компанії Mycredit до клієнтів

Отримати експрес-кредит через інтернет в компанії Езаем можуть клієнти, які відповідають мінімальним вимогам:

1.Українське громадянство
2.Вік від 20 до 65 років
3.Наявність діючого паспорта
4.Мобільний телефон, зареєстрований на ім’я клієнта, електронна пошта
5.Постійна реєстрація на території країни. Регіон чи населений пункт не має значення.
6.Постійний джерело доходу. Для отримання грошей клієнт повинен мати постійну роботу. Вона може бути офіційною чи ні.

Як подається онлайн-заявка в Mycredit?

Потенційні клієнти можуть залишити заявку тільки в інтернеті:
Заповнити анкету на сайті. Для цього потрібно пройти процедуру реєстрації, вибравши суму і строк, вказавши ПІБ, номер телефону, погодившись з обробкою і зберіганням персональних даних. Далі заповнюється детальна анкета із зазначенням даних паспорта, адреси реєстрації та фактичного проживання, місця роботи і т. д.

Перша причина — лояльне ставлення до боржників

Не можна не відзначити, що в компанії більш або менш приязно ставляться до позичальників, які не змогли вчасно повернути микрозаймы в Езаем. Таким клієнтам не дзвонять по 20-30 разів в день, не загрожують і не грубіянять.

Співробітники служби стягнення Mycredit спілкуються цілком мирно, без криків і істерик. Вони дізнаються про причини, що призвели до утворення заборгованості, запитують, коли надійде оплата, пропонують можливі варіанти вирішення проблеми. Частіше за все тут мова йде про реструктуризацію боргу.

Це стосується лише дій безпосередньо служби стягнення самої компанії Mycredit. Дії колекторів, яким організація продає/тимчасово передає борг для стягнення не враховуються.

Друга причина звернутися за онлайн-кредитом у Mycredit — великі суми

Мікрофінансова організація Mycredit — одна з небагатьох, яка готова видати короткотерміновий мікрозайм у сумі до 10000 гривень, тоді як загальний стандарт рідко перевищує 5000 грн. Розраховувати на отримання такого великого кредиту можуть лише постійні клієнти, але і вперше звернулися позичальники не обділені.

Вони можуть отримати перший мікрозайм в Mycredit на суму до 3 тисяч, що зазвичай є стелею для постійних клієнтів у більшості інших організацій. Тому, якщо вам потрібна велика сума на короткий термін, то краще звертатися за грошима в Mycredit.
Ви можете порівняти пропозиції інших кредитних організацій. Для цього можна скористатися спеціальним сервісом підбору на нашому сайті.

Напоминаем, Вы можете воспользоваться Facebook ботом для подбора кредита:
Эксперт по Кредитам

Cтоит прочитать

Услуга «кредит за откат»: спасение или начало конца?

Если верить статистике, большая часть дорогих приобретений берётся покупателями в кредит, а задолженность перед разными финансовыми учреждениями имеется у каждого 3-го гражданина Украины. В ходе оформлении договора нередко случаются разногласия, поскольку далеко не все украинцы соответствуют требованиям кредитующих структур (будь ...

Микрозайм от МФО — лучше, чем в банке?

Каждый из нас пытается тщательно планировать свой бюджет и взвешенно принимать решения о тех или иных расходах. Но никто не застрахован от обстоятельств, когда средства становятся нужными внезапно и в срочном порядке. Это может быть неожиданная поломка автомобиля, возможность выгодно ...

Кредитование при карантине с коронавирусом

Мы уже ранее рассказывали о том, что произойдет, если Вы не будете гасить кредит с образованием просрочки. Штрафные санкции за потребительский кредит во время карантина отменены Граждане Украины, у которых есть потребительский кредит и нарушившие условия договора с 1 марта ...

Чем грозит просрочка по кредиту

Просроченный кредит — ситуация вполне обыденная и частая. Статистика гласит, что в Украине количество невозвратов по кредитным договорам растёт с каждым годом. Несмотря на относительную простоту заключения кредитного договора с банком, или, что ещё проще, с МФО, гарантировать отсутствие форс-мажорных ...

  • КРЕДИТ НА КАРТУ
  • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
  • КРЕДИТ ОНЛАЙН
  • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
3 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
10 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
45 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
3 грн
200000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
200 грн
200000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: