E-CashОценка экспертов:
3
Оценка клиентов:
1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов ( 4,33 из 5)


Условия кредита от E-Cash

Лимит: 15 000  грн Период: 30 дней
Время принятия решения: 10 минут
Требования: 20 лет
Время работы:

Opinia eksperta o pożyczce w Vivus
Ekspert najlepszych pożyczek przez internet

Это новый сервис онлайн кредитования, который дает возможность получить деньги на Вашу банковскую карту в течение нескольких минут. Главное наше


читать далее »

Новинка 2019 года


  • Отзывы
  • Описание
  • Подобные кредиты
  • Советы и вопросыЭто новый сервис онлайн кредитования, который дает возможность получить деньги на Вашу банковскую карту в течение нескольких минут. Главное наше отличие от банков – мы выдаем кредиты исключительно онлайн, а клиенты могут оставить заявку на нашем сайте в любое время, где бы ни находились. В случае, когда Вам реально необходимы деньги, Вы всегда можете рассчитывать на наш сервис. E-cash старается быть лояльным к своим клиентам и помочь каждому, кто нуждается в срочной финансовой помощи.

Конкурентные преимущества и особенности:

Возможность оформить займ в течение 10 минут не выходя их дома;
Никаких замаскированных комиссий, дополнительных процентов и обязательных списаний;
Минимальные требования для получения кредита;
Возможность отслеживать состояние своего займа в личном кабинете;
Мгновенный кредит на любую банковскую карту.
Характеристики кредита:

Сумма первого кредита от 500 грн. до 4000 грн;
Сумма повторного кредита до 15000 грн;
Период кредитования от 1 до 30 дней с возможностью пролонгации тела кредита;
Первый кредит — 0.01%;
Повторный кредит — 1.5%;
Нужно для оформления ( паспорт, ИНН, фото с паспортом в руках на странице с актуальной фото);
Время работы сервиса в будни и выходные — в будни с 08:00 до 20:00, в выходные дни с 10:00 до 18:00.
ГЕО: Украина (-Крым, -АТО) (+Тячивский, Хустовский районы и районы, граничащие с границей).

Возраст для оформления: от 20 до 65 лет.

Советы и частые вопросы

Що таке онлайн-кредит і чи безпечна така сучасна банківська операція в наш час?

У століття високих технологій, коли велика частина часу проходить в інтернеті, така новинка як онлайн-кредит стала дуже популярна серед нашого суспільства. Це можна пояснити тим, що даний кредит значно економить час, дуже зручний, оформити його можна просто і швидко.

Відмінність позики від кредиту та їх важливі особливості

Багато користувачів вважають рівноцінними поняття «кредит» та «позика». Але насправді це зовсім не одне і те ж. Розглянемо, чим же відрізняється кредит від позики.

У момент укладення договору на отримання позики сторони іменуються «позичальник» і «позикодавець», у кредитної угоди сторони — «кредитор» і «позичальник».

Що таке пролонгація кредиту?

Під пролонгацією на увазі збільшення терміну, протягом якого можна погасити кредит. Пролонгація дозволить знизити розмір щомісячного платежу або збільшити суму кредиту. Для її оформлення буде необхідно підписати новий договір. Будь-яка умова кредитного договору можна змінити за обопільною згодою в рамках реструктуризації.

Що таке 3D Secure і 3DS-аутентифікація

credit work

3D Secure — протокол авторизації при оплаті товарів і послуг через інтернет за допомогою банківської карти. 3DS-авторизація включає підтвердження платежу за допомогою коду безпеки. Вона замінює собою введення PIN-коду для онлайн-платежів При оплаті в звичайному магазині ви вставляєте карту в термінал і вводите PIN-код. В інтернет-магазинах досить ввести номер, термін дії, ім’я, вказане на карті, і CVC (тризначний код на зворотному боці).

Що краще — розстрочка або кредит

Партнери Монобанку

Багато великих магазинів пропонують оформити дорогі покупки в кредит або в розстрочку. Розстрочка вигідніше: вона не передбачає процентної ставки, а отримати її можна по одному паспорту. Однак вона менш доступна покупцеві, ніж споживчий кредит або кредит готівкою.

Чорний список клієнтів банків — хто в нього потрапляє і як з нього вийти

У чорні списки банків, як правило, потрапляють клієнти, хто десятиліттями допускав серйозні прострочення, які одержували блокування рахунків або надають підроблені документи. Вийти з них досить складно — доведеться знову доводити банкам свою надійність. Чорні списки клієнтів є у багатьох великих банків. У них заносяться особи, фізичні та юридичні, робота з якими небажана.

В який день краще брати кредит в банку?

День отримання кредиту має значення тільки в тому випадку, якщо банк прив’язує до нього дату внесення платежу або не дозволяє позичальникові самостійно вибрати день оплати. В іншому він не має значення. В цілому, ви можете взяти кредит в будь-який день місяця, якщо відділення банку відкрито або ви користуєтеся онлайн-продуктами. Від дати не залежать ні сума переплати, ні ставка (за незначним винятком), ні термін. Однак в деяких випадках до дати отримання кредиту варто поставитися уважніше.

Як розрахувати мінімальний платіж за кредитною карткою?

Суму мінімального платежу по кредитці можна дізнатися з SMS-повідомлення від банку або розрахувавши самостійно. Скористайтеся простою формулою і визначте, скільки повинні внести на карту в цьому місяці. Борг за кредиткою можна закривати повною сумою в безвідсотковий період, або погашати частинами. В останньому випадку необхідно вносити суму не нижче мінімального платежу. Його розмір визначає банк, що видав вам кредитну картку.Стоит проверить и эти кредиты

Лучшие кредиты в Интернете

  • КРЕДИТ НА КАРТУ
  • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
  • КРЕДИТ ОНЛАЙН
  • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
3 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
10 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
45 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
3 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
48 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: