Банк Кредит Днепр

Vivus
Банк Кредит Днепр


creditdnepr.com.ua


Оценка экспертов:
3
Оценка клиентов:
1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов ( 3,90 из 5)


Условия кредита от Банк Кредит Днепр

Лимит: 200 000 грн Период: 55 дней
Время принятия решения: 20 минут
Требования: 22 года
Время работы:

Opinia eksperta o pożyczce w Vivus
Ekspert najlepszych pożyczek przez internet

Банк Кредит Днепр предоставляет кредиты наличными на сумму до 200.000 грн. Деньги уже ваши, просто предоставьте паспорт и код. Преимущества


читать далее »

Новинка осени 2017 г.
Лучший % одобрения кредитов в октябре 2017 г.


 • Отзывы
 • Описание
 • Подобные кредиты
 • Советы и вопросыБанк Кредит Днепр предоставляет кредиты наличными на сумму до 200.000 грн. Деньги уже ваши, просто предоставьте паспорт и код.

Преимущества Банка:

 • кредит до 200000 грн на 12, 24 или 36 месяцев на выбор;
 • досрочное погашение без штрафных санкций и комиссий;
 • удобная форма заявки.

Конкурентные преимущества и особенности:

 • сумма кредита – до 200 000 грн;
 • простое и быстрое оформление — нужен только паспорт и код ИНН;
 • удобное погашение — через собственную систему интернет-банкинга Free Bank, терминал или кассу в отделении Банка Кредит Днепр,
  путем перечисления средств с карты любого банка Украины (p2p–платежи);
 • возможность автоматического списания ежемесячного платежа;
 • выгодно — больше срок кредита, меньше платеж.

С какого возраста можно открыть карту:

 • 22+ лет.

ГЕО: Днепропетровская, Запорожская, Киевская, Львовская, Одесская, Полтавская, Сумская, Харьковская, Херсонская области или
города Днепр, Запорожье, Киев, Кривой Рог, Львов, Мариуполь, Никополь, Новомосковск, Одесса, Полтава, Сумы, Харьков, Херсон.

 

Советы и частые вопросы

Мікрокредити онлайн переказом на карту без перевірки кредитної історії

На нашому сайті можна представлені вигідні мікрокредити онлайн з переказом на карту без перевірки кредитної історії. Тут зібрана величезна база кредиторів, які пропонують дистанційні інтернет-позики з мінімальними перевірками. Деякі з них взагалі не перевіряють кредитну історію, видають гроші в борг з будь-КІ, навіть з найгіршою. Виберіть відповідні варіанти, порівняйте умови і подайте онлайн-заявку на мікрокредит з переказом на карту прямо зараз.

3 кращі кредитні картки без довідок і поручителів

Кредитні карти без довідок і поручителів — швидкий спосіб отримати пластик в день звернення. Банк не обтяжує позичальника збором величезного пакету документів, пропонуючи отримати кредитні кошти по одному паспорту протягом декількох годин.

3 популярні кредитні картки з пільговим періодом на зняття готівки

Кредитні картки з грейс періодом на зняття готівки — унікальна можливість безкоштовно користуватися засобами банку за готівковий розрахунок. Незважаючи на повсюдне поширення оплати картами, залишилося ще багато магазинів і місць, які приймають до оплати тільки готівку. За допомогою такого пластика позичальник ніколи не стане заручником ситуації, при якій потрібно оплачувати всі послуги та товари тільки по карті.

Топ 3 організацій, де дають кредит практично без відмови

Отримати кредит без відмови — мрія кожного потенційного позичальника, який потребує швидкого отримання грошей в борг. У такої людини 3 варіанти, де і як отримати позикові кошти: мікрокредит в MoneyVeo або МореГрошей, карта в Альфа-Банку, споживчий кредит.

Багатство і фінансова незалежність

Цю статтю я хочу присвятити порівнянні двох понять: багатство і фінансова незалежність. Погодьтеся, ці слова досить гучні, популярні, це те, про що багато хто мріє і до чого прагнуть. Однак, я помітив, що люди часто не зовсім розуміють, про що мова, представляють ці поняття дуже розмите і неточно. Тому в черговий раз хочу внести ясність, позначивши, що таке багатство, і що таке фінансова незалежність.

Економія і жадібність: в чому відмінність?

Економія і жадібність: де межа між цими поняттями? Яка людина економна, а яка скупа? Як бути економним і при цьому не бути жадібним? Про все це будемо міркувати в сьогоднішній статті, сподіваюся, що вона вийде цікавою.

Чому заблокували картку?

Чому заблокували картку? У цій публікації я розгляну всі можливі варіанти відповіді на дане питання. Їх може бути кілька, і щоб дізнатися, чому банк заблокував карту , потрібно зіставити ці варіанти конкретно з вашою ситуацією. Відразу ж хочу звернути увагу: якщо карта заблокована — це аж ніяк не означає, що трапилося щось погане.

Робота колекторів: 3 стадії

Сьогодні я розповім вам про 3 стадії роботи колекторів, які вони використовують при стягненні боргів з фізичних осіб. Звичайно ж, політика різних колекторських компаній може дещо відрізнятися, але в цілому все відбувається за одним і тим же сценарієм, який ви дізнаєтеся, ознайомившись з цією статтею.Стоит проверить и эти кредиты

Лучшие кредиты в Интернете

 • КРЕДИТ НА КАРТУ
 • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
 • КРЕДИТ ОНЛАЙН
 • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
100 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
0 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
30 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
500000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: