Банк Кредит Днепр

Vivus
Банк Кредит Днепр


creditdnepr.com.ua


Оценка экспертов:
3
Оценка клиентов:
1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов ( 3,90 из 5)


Условия кредита от Банк Кредит Днепр

Лимит: 200 000 грн Период: 55 дней
Время принятия решения: 20 минут
Требования: 22 года
Время работы:

Opinia eksperta o pożyczce w Vivus
Ekspert najlepszych pożyczek przez internet

Банк Кредит Днепр предоставляет кредиты наличными на сумму до 200.000 грн. Деньги уже ваши, просто предоставьте паспорт и код. Преимущества


читать далее »

Новинка осени 2017 г.
Лучший % одобрения кредитов в октябре 2017 г.


 • Отзывы
 • Описание
 • Подобные кредиты
 • Советы и вопросы • Александр

  Недавно попали в такую ситуацию: сломался старый телевизор. Пришлось нам брать новый, но денег не хватало. Тогда мы и наткнулись на эту компанию, быстро оформили кредит и купили ЖК телевизор. Нам кажется условия у этой компании одни из самых выгодных.

Банк Кредит Днепр предоставляет кредиты наличными на сумму до 200.000 грн. Деньги уже ваши, просто предоставьте паспорт и код.

Преимущества Банка:

 • кредит до 200000 грн на 12, 24 или 36 месяцев на выбор;
 • досрочное погашение без штрафных санкций и комиссий;
 • удобная форма заявки.

Конкурентные преимущества и особенности:

 • сумма кредита – до 200 000 грн;
 • простое и быстрое оформление — нужен только паспорт и код ИНН;
 • удобное погашение — через собственную систему интернет-банкинга Free Bank, терминал или кассу в отделении Банка Кредит Днепр,
  путем перечисления средств с карты любого банка Украины (p2p–платежи);
 • возможность автоматического списания ежемесячного платежа;
 • выгодно — больше срок кредита, меньше платеж.

С какого возраста можно открыть карту:

 • 22+ лет.

ГЕО: Днепропетровская, Запорожская, Киевская, Львовская, Одесская, Полтавская, Сумская, Харьковская, Херсонская области или
города Днепр, Запорожье, Киев, Кривой Рог, Львов, Мариуполь, Никополь, Новомосковск, Одесса, Полтава, Сумы, Харьков, Херсон.

 

Советы и частые вопросы

Терміново потрібні гроші онлайн на картку? Кращі позики тут

гроші на картку

Якщо вам терміново потрібні гроші онлайн на картку, подивіться на пропозиції кредиторів на нашому сайті. Тут завжди можна вибрати відповідний мікрокредит за низькою ставкою і подати заявку, не виходячи з дому. Ми пропонуємо найкращі умови кредитування, низькі ставки, моментальне рішення і високий відсоток схвалення до 95% всіх заявок.

Тут можна позичити гроші на картку банку в інтернеті

інтернет-позика

Якщо ви хочете швидко і дешево позичити гроші на карту банку через інтернет, скористайтеся однією з пропозицій на нашому сайті.

Тут кредитори пропонують вигідні умови по позиках зі ставками від 0% в день, довгострокові і короткострокові мікрокредити, високий відсоток схвалення навіть з поганою КІ. Позичити гроші на карту можна з 18 років за паспортом. Збирати довідки з роботи не потрібно.

Хто з компаній дає мікропозику під 0 відсотків?

Сьогодні актуальним продуктом в деяких організаціях є безвідсоткова мікропозика для нових позичальників. Якщо потенційний клієнт не реєстрував особистий кабінет і ніколи не брав гроші в борг у цій компанії, йому схвалять мікропозику під 0 відсотків. Такі умови пропонують відразу кілька великих гравців в онлайн-кредитуванні і не тільки.

Мікрокредити онлайн переказом на карту без перевірки кредитної історії

На нашому сайті можна представлені вигідні мікрокредити онлайн з переказом на карту без перевірки кредитної історії. Тут зібрана величезна база кредиторів, які пропонують дистанційні інтернет-позики з мінімальними перевірками. Деякі з них взагалі не перевіряють кредитну історію, видають гроші в борг з будь-КІ, навіть з найгіршою. Виберіть відповідні варіанти, порівняйте умови і подайте онлайн-заявку на мікрокредит з переказом на карту прямо зараз.

3 кращі кредитні картки без довідок і поручителів

Кредитні карти без довідок і поручителів — швидкий спосіб отримати пластик в день звернення. Банк не обтяжує позичальника збором величезного пакету документів, пропонуючи отримати кредитні кошти по одному паспорту протягом декількох годин.

3 популярні кредитні картки з пільговим періодом на зняття готівки

Кредитні картки з грейс періодом на зняття готівки — унікальна можливість безкоштовно користуватися засобами банку за готівковий розрахунок. Незважаючи на повсюдне поширення оплати картами, залишилося ще багато магазинів і місць, які приймають до оплати тільки готівку. За допомогою такого пластика позичальник ніколи не стане заручником ситуації, при якій потрібно оплачувати всі послуги та товари тільки по карті.

Топ 3 організацій, де дають кредит практично без відмови

Отримати кредит без відмови — мрія кожного потенційного позичальника, який потребує швидкого отримання грошей в борг. У такої людини 3 варіанти, де і як отримати позикові кошти: мікрокредит в MoneyVeo або МореГрошей, карта в Альфа-Банку, споживчий кредит.

Багатство і фінансова незалежність

Цю статтю я хочу присвятити порівнянні двох понять: багатство і фінансова незалежність. Погодьтеся, ці слова досить гучні, популярні, це те, про що багато хто мріє і до чого прагнуть. Однак, я помітив, що люди часто не зовсім розуміють, про що мова, представляють ці поняття дуже розмите і неточно. Тому в черговий раз хочу внести ясність, позначивши, що таке багатство, і що таке фінансова незалежність.Стоит проверить и эти кредиты

Лучшие кредиты в Интернете

 • КРЕДИТ НА КАРТУ
 • ПЕРВЫЙ БЕСПЛАТНЫЙ
 • КРЕДИТ ОНЛАЙН
 • КРЕДИТНАЯ КАРТА
Сколько денег вам нужно?
100 грн
15000 грн
+
На какой период?
1 мес
12 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
0 грн
10000 грн
+
На какой период?
1 дн
30 дн
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
500000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения:

Сколько денег вам нужно?
100 грн
300000 грн
+
На какой период?
1 мес
36 мес
+

Сумма:

Период:
Предложения: